Čerpací stanice: Rychlé tankování nonstop díky automatu

22.09.2022

Díky samoobslužné čerpací stanici se můžete spolehnout na dostatek pohonných hmot, ať už cestujete v jakoukoliv denní dobu. Obsluha je jednoduchá, celý proces zvládnete rychle, abyste mohli opět vyrazit na cesty.

Čerpací stanice

V Třebechovicích pod Orebem si můžete natankovat kdykoliv. Čerpací stanice potěší nonstop provozem. Tankovací automat umožňuje natankovat rychleji než na běžné čerpací stanici. Jeho obsluha je navíc snadná, poradí si každý. Celý postup tankování pohonných hmot je jednoduchý a intuitivní, a to od provedení platby, přes čerpání až po tisk daňového dokladu. Zaplatit pak můžete díky integrovanému samoobslužnému platebnímu terminálu kartou, či hotovostí. Případně si můžete pořídit osobní identifikátor.

Samoobslužná myčka

U čerpací stanice najdete také automyčku. Samoobslužná myčka je stejně jako čerpací stanice otevřena nonstop, můžete tak dorazit kdykoliv. Myčka má také další doplňkové funkce - vysavače s parfémovačem, černidla pneumatik, čističku autokoberců a speciální myčku na jízdní kola. Neváhejte využití samoobslužnou mycí linku za výhodnou cenu. Díky profesionální technologii snadno zvládnete vysoce kvalitní péči o své vozidlo.

Čerpací stanice nonstop

U samoobslužné automyčky můžete vybírat z mnoha různých programů. Zvládnete tak běžnou údržbu auta, ovšem i důkladné umytí. Na závěr mytí pak můžete využít ještě horký vosk, pro perfektní výsledek. Díky tomu, že funguje čerpací stanice nonstop, služeb můžete využít kdykoliv. Ať už potřebujete natankovat, či umýt vozidlo. Veškerá obsluha je přitom opravdu jednoduchá, včetně procesu platby. Natankujte kvalitní pohonné hmoty za příznivou cenu, benzin, naftu i LPG.

Otevírací doba čerpací stanice někdy může zkomplikovat naše plány. Ovšem díky čerpací stanici v Třebechovicích už nemusíte řešit, kdy natankujete. Přijet můžete kdykoliv.