Čištění filtrů pevných částic: Moderní technologie čištění

14.05.2022

S filtry pevných částic není třeba dělat si zbytečně starosti. Stačí svůj filtr svěřit do rukou profesionálů, kteří se postarají o špičkové čištění. Využívána je velmi účinná metoda hydrodynamického čištění, které nabízí výborné výsledky.

Čištění DPF filtrů

Čištění DPF filtrů se velmi rozvinulo a už nejde o pouhé DPF myčky. Namísto toho jsou využívána pokročilá multifunkční zařízení. Nejrozšířenější metodou regenerace filtrů je hydrodynamické čištění. To nabízí obnovení výkonu filtru až na původních 100 %. Můžete se tak spolehnout na ty nejlepší výsledky. Při čištění je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalinu pak uvádí do pohybu vnější tlak, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění filtrů pevných částic

Pro čištění filtrů pevných částic normy EURO 6, které jsou využívány pro kamiony, autobusy, vysokozdvižné plošiny, zemědělské a průmyslové stroje je využíván inovativní patentovaný adaptér. Problémem není čištění ani automobilových filtrů. Čištění probíhá bez mechanického narušení obalu DPF. Získáte přitom protokol o propustnosti DPF před i po čištění. Samozřejmostí je také záruka na dva roky či 100 000 kilometrů.

Čištění DPF

Čištění DPF často probíhá na počkání. Další možností je pak nechat filtr doručit, či vyzvednout pracovníkem, abyste neměli žádné starosti navíc. Demontáž a montáž filtru zajišťuje partnerský servis. Díky využívání vysoce účinného hydrodynamického čištění jsou výsledky perfektní. Metoda navíc nepoškozuje katalytický povlak kazety filtru.

Čistota filtru pevných částic je velmi důležitá. Moderní technologie umožňuje rychlé a spolehlivé vyčištění. Neváhejte se proto obrátit na zkušené profesionály ve svém oboru.