Detoxikace těla: Podpořte svůj organismus fyzickou i psychickou očistou

19.11.2022

Náš organismus může být zatížen škodlivými látkami, stresem a psychickými problémy. To často vede k rozvoji zdravotních problémů. Správnou funkci organismu lze podpořit díky detoxikaci těla. Jde o komplexní proces, který vám může pomoci uzdravit se.

Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše

Detoxikace těla podle MUDr. Jonáše je založena na detoxikační a imunoaktivační metodě alternativní medicíny. Celostní medicína se snaží využívat přírodní a přirozené prostředky k uzdravení. Je třeba pochopit propojenost tkání organismu a propojení mezi duševnem a tělesnem. Podle MUDr. Jonáše jsou příčinou onemocnění toxiny. Na základě bohatých zkušeností přišel s metodou, jejímž cílem je detoxikace organismu a podporu imunitního systému a regenerace.

Detoxikace těla

Toxiny lze rozdělit do několika kategorií. Mohou pocházet z různého prostředí, potravin, ale i virů a bakterií. Zapomínat bychom neměli ani na psychické toxiny (emoce, stres, úzkost), či toxiny předávané na základě dědičnosti. Pro správnou funkci organismu je klíčová rovnováha. Pokud však jedna ze sil převažuje, vzniká nerovnováha. Za tou stojí právě toxiny. Detoxikace těla odstraňuje vliv škodlivých látek a vrací tak organismu schopnost autoregulace, aby prospíval.

Detoxikace podle Jonáše

EAV metoda umožňuje zjistit, co v organismu přebývá (toxiny), a co naopak případně chybí (minerály, vitamíny). Metoda odhaluje toxiny ve fyzické i psychické rovině. Jde o speciální elektroakupunkturu, která detekuje toxiny v organismu a zjišťuje, ve které tkáni se nachází. Na základě vyšetření lze pak doporučit vhodnou kombinaci doplňků stravy, které tělo zbaví toxinů a podpoří regeneraci organismu. Detoxikace podle Jonáše je zaměřena na celé tělo i psychiku, účinně tak startuje proces samo uzdravování.

Důvodem pro detoxikaci organismu mohou být zdravotní problémy, jejichž příčinu neodhalí formální medicína, ovšem i preventivní důvody.