Fotokaravan: Jedinečný fotokoutek nejen na svatbu

25.07.2022

Svatba je událostí, na které by fotokoutek rozhodně neměl chybět. Díky fotokaravanu můžete svatebčanům poskytnout vyladěný interiér karavanu, ze kterého si odnesou perfektní fotky. Vytisknout je lze rovnou na místě, každý tak získá skvělou vzpomínku.

Fotokaravan

Fotokaravan je jednoduše originální. Fotokoutek může mít různé podoby, ovšem skvěle vybavený fotokaravan okouzlí každého hosta. Jde o netradiční prostor, ve kterém mohou vzniknout ty nejlepší fotografie. Pojízdný fotokoutek za vámi dorazí i s rekvizitami. Rozmanité cedulky na svatební focení - přírodní dřevěné, originální v pop art stylu či jednoduše bílé s černým textem. Stačí si jen vybrat, kterou rozzáříte svou fotografii.

Fotokoutek na svatbu

Fotokaravan je perfektní volbou, pokud hledáte netradiční fotokoutek na svatbu. Poskytne dostatek místa pro jednotlivce i skupiny, přičemž se můžete vyfotit rovnou s celým karavanem. Kromě rekvizit je v ceně pronájmu také neomezený tisk fotek. Během chvilky si tak můžete vybrané fotky vytisknout a získat památku na skvělou akci. Díky jednoduchému ovládání přes dotykový monitor to zvládne každý, fotky si navíc můžete stáhnout přímo do mobilu. Pro každý případ je navíc přítomna zkušená obsluha, která vám může pomoci.

Fotobudka na svatbu

Nejenže se fotokaravan skvěle hodí jako fotobudka na svatbu, může jít také o perfektní fotokoutek na firemní večírek. Karavan se hodí na různé akce, můžete ho tak využít v podstatě kdykoliv. Fotobudka na firemní večírek vnese skvělý náboj a spoustu zábavy. Fotografie jsou navíc doplněny o grafický proužek na míru, ten může zahrnovat název akce, datum, či třeba logo dle vašich preferencí.

Fotokaravan je jedinečnou atrakcí, která se hodí na různé akce. Každý z hostů si můžete odnést vzpomínku zvěčněnou na fotografii.