Holení pro muže aneb jak na výběr toho správného?

02.11.2020

Bez ohledu na to, jak jste v odstraňování chloupků ostřílení, zacházení s čepelí může být strašákem. Existuje ale tolik různých holicích strojků a žiletek, ze kterých si můžete vybrat. Proto je důležité, abyste si při výběru svých komponentů pro holení pro muže dali skutečně záležet.

Jak provádět holení pro muže?

Holení pro muže
Holení pro muže

Každému muži rostou na obličeji vousy, to je prostě geneticky dáno. Někomu více, někomu méně - nicméně každý z nich občas potřebuje použít holení pro muže a svůj obličej zjemnit. Nejenom, když chtějí udělat dojem na ženu, ale také třeba na různé společenské události. Je pravdou, že v poslední době frčí i mužné bradky, nicméně je stále třeba holit i jejich okolí.

Nejvhodnější způsob, jak se oholit, je pořádně umýt a vysušit svůj obličej, nanést pěnu na holení a holit vousy po směru jejich růstu, abyste předešli následnému podráždění a možným řezným rankám.

Kvalitní Gillete žiletky jsou oblíbenou značkou

Je pravdou, že značka Gillete je na trhu už pěknou řádku let, což značí, že jejich kvalita je opravdu neoddiskutovatelná. Má mnoho spokojených zákazníků nejen v mužské části pokolení, ale i v té ženské, jelikož vyrábí i Gillete žiletky pro ženy.

Máte na výběr dvě značky náhradních žiletek do holicích strojků:

  • Gillete series,
  • Gillete Fusion.

Doporučujeme vyzkoušet oba typy a zjistit, který je pro váš obličej více kompatibilní.

Jednorázové Wilkinson žiletky na cestu

Ať už jedete na služební cestu, na dovolenou nebo třeba jen na víkend na chatu, vždy byste měli mít s sebou po ruce jednorázové Wilkinson žiletky. Nikdy totiž nevíte, kdy se naskytne situace, že budete muset oholit svou tvář. Co když náhodou narazíte na ženu, kterou budete chtít ohromit? Dokonalé oholení je prvním krokem, který byste měli provést.

Jaké typy žiletek jsou vaše nejoblíbenější?