Informační systém pro mateřské školy pro jednodušší administrativu

22.08.2022

Správa mateřské školy zahrnuje mnoho náročných kroků, které mohou být časově náročné. Ovšem díky online informačnímu systému si můžete práci značně usnadnit. Aplikace nabízí mnoho praktických funkcí.

Správa mateřské školy

Díky praktické aplikaci lze výrazně zjednodušit administrativu. MáŠkolka je informační systém pro mateřské školy, který je vyvíjen přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Dlouhodobé a praktické zkušenosti s vedením státních a soukromých školek umožnily vytvořit systém, který přesně ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci. Aplikace je plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Správa mateřské školy může být snadná a efektivní.

Aplikace pro školky

Aplikace pro školky je velmi snadno ovladatelná a nevyžaduje speciální školení. Uvedení do plného provozu zvládnete během tří dní. V případě dotazů se můžete obrátit na profesionály, kteří vám se vším pomohou. Nabízeno je také školení, či si nejprve můžete sjednat schůzku pro osobní prezentaci systému. Získáte tak všechny důležité informace, odpovědi na své dotazy a předvedení systému v praxi.

Elektronická docházka

MáŠkolka spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo. Komunikace s rodiči je tak rychlá a efektivní, přičemž se vždy můžete zpětně podívat, co jste s kým řešili. Aplikace umožňuje online omlouvání a plánování docházky dětí. Elektronická docházka nabízí přehledně důležitá data pro výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky. Informační systém nabízí řadu praktických funkcí pro rodiče i zaměstnance. Poradí si i s exporty dat pro MŠMT, abyste si už nemuseli dělat starosti s výkaznictvím.

MáŠkolka vám usnadní komunikaci s rodiči, evidenci dokumentace školky, docházku, pokladnu a faktury. Umožňuje také plánování směn zaměstnanců a mnohem více.