Koberce, ze kterých přechází zrak

16.06.2020

Domácnost bez koberce, není domácnost. Tuto moudrou větu pravila již má babička, která si vždy potrpěla na kvalitních kobercích, které jsem u ní doma obdivovala již jako dítě. Já osobně jsem v domácnosti, a to zejména díky mému bývalému manželovi, dávala přednost pouze kusovým kobercům, které jsem měla vždy umístěny tam, kde jsem potřebovala. S mým současným manželem je ovšem všechno jinak. Názor na koberce má totiž naprosto stejný jako má babička a já ho naprosto respektuji, koberec jsem v domácnosti vždy tak trochu postrádala. Nyní jsem tomu ovšem učinila konec a do našeho snového hnízdečka lásky jsem pořídila krásné a uhrančivé koberce, ze kterých jednoduše přechází zrak.

Koberec
Koberec

Koberce do každé místnosti

Zpočátku jsem si říkala, zda by přece jen nebylo vhodné pořídit si celistvý koberec pouze do jedné či do dvou místností v bytě a ten zbytek doplnit kusovými koberci, které jsou rovněž velmi pěkné a funkční. Ovšem manžel byl neoblomný a chtěl koberec do každé místnosti v domě, a to včetně jeho pracovny a také dětského pokoje, který teprve připravujeme na příchod našeho prvního společného potomka. Tudíž jsme pořídili koberce do všech místnosti. Pouze do koupelny a na toaletu se umístil kusový koberec typický pro tyto místnosti a ač jsem si zpočátku myslela, že výsledek nebude tak velkolepý, tak skutečně byl a jsem ráda, že jsem svého muže poslechla a nepřemlouvala ho k tomu, abychom si pořídili pouze kusové koberce.

Každá místnost má nyní svůj příběh

Každá místnost v bytě má nyní, díky tomu, že jsou všechny koberce rozlišné, svůj příběh. Dokonce i dětský pokoj dostal naprosto jiný rozměr díky koberci, který jsem si osobně vybrala a který je naprosto kouzelný. Jeho kouzlo je totiž také v tom, že až děti trochu vyrostou, stále ho budou moci užívat, jelikož je v neutrální barvě, má kratší chlup a je kouzelně příjemný.