Kurz PDR: Získejte kvalifikaci v oboru šetrných oprav karoserií

09.02.2023

Paintless Dent Repair je specifická metoda nabízející řadu výhod. Kromě rychlosti a efektivnosti jde hlavně o možnost zachování původního laku. Hodnota vozidla tedy neklesá. Potřebné jsou však značné znalosti a dovednosti - ty můžete získat právě v kurzu.

Paintless Dent Repair

Důlek či větší deformace karoserie jsou značnou nepříjemností. Naštěstí díky Paintless Dent Repair se jich lze snadno zbavit. Ovšem celý proces vyžaduje preciznost a kvalitní znalosti. Proto se nabízí školení PDR. Během toho se budete učit od těch nejlepších mistrů v oboru. Mají mnohaletou praxi, během více než dvaceti let vybudovali špičkové know-how. To vám nyní mohou předat, abyste se i vy stali profesionálem v opravách technologií PDR.

Kurz PDR

Kurz PDR se skládá z několika kroků. Tím prvním je vstupní test. Pokud máte obavy, zda je pro vás školení to pravé, tento test vám pomůže. Prověří totiž vaše schopnosti ještě před začátkem kurzu. Jestliže se rozhodnete do toho jít, čeká vás základní teoretická a praktická výuka. Dalším krokem je pak podrobnější školení pro opravu větších deformací. Kurz probíhá v moderních učebnách a příjemném prostředí.

PDR

Technologie PDR je žádána. Po úspěšném zakončení kurzu získáte certifikát, který vám usnadní hledání uplatnění v oboru. Pokud se do toho nechcete pouštět na vlastní pěst, nabízí se možnost spolupráce s profesionály. Po zaškolení se můžete stát certifikovaným partnerem firmy, či ve společnosti rovnou pracovat a nadále se zdokonalovat. Mimo jiné navíc získáte přístup k informačnímu systému PDR PAD, který výrazně usnadní administrativu, včetně fakturací a kalkulací pro pojišťovny.

Během školení PDR získáte mnoho znalostí a dovedností. Mistři v oboru vám předají své zkušenosti a know-how, abyste se také mohli stát špičkou v této oblasti.