Ohýbání trubek: Moderní technologie pro perfektní výsledek

11.08.2022

Pro ohýbání trubek jsou využívány spolehlivé CNC ohýbací stroje. Ty umožňují ohýbání profilů a jeklů. Ohýbání trubek je využíváno pro různé oblasti, umožňuje realizaci rozmanitých projektů.

Ohýbání nerezových trubek

Dílna Amilu nabízí zakázkové ohýbání nerezových trubek na CNC ohýbacím stroji s digitálním měřením. Programovatelný stroj je vhodný pro ohýbání trubek v opakujících se sériích, ať už jde o ohýbání jeklů, či ohýbání ocelových profilů. Ohýbačka trubek je vybavena hydraulickým vyhlazovačem a boosterem pro vnější vyhlazení trubky. Dále je pak využíván kuličkový trn s automatickým přimazáváním proti bortění trubky v ohybu. Můžete se tak spolehnout na vysokou kvalitu.

Ohýbání trubek

Kromě samotného ohýbání trubek nabízí dílna také konečné zpracování - řezání, odhrocení, signování konců ohýbaných trubek, zužování a roztahování jejich konců, vrtání, svařování a různé povrchové úpravy. Takto připravené trubky jsou využívány v různých oblastech jako je automotive, výroba nemocničního vybavení, různých hřišť, sloupků a bran, ohrad či třeba běžných zábradlí.

Ohýbání trubek za studena

Díky tomu, že probíhá ohýbání trubek za studena, je dosaženo špičkových výsledků. Minimální rádius ohybu je 1,5 D, profesionálové pracují se slabostěnnými i silnostěnnými trubkami o průměru do 80 mm. Problémem není ohýbání trubek z běžné oceli, jeklů a ohýbání hliníkových profilů. Pokud máte zájem o některé ze služeb, stačí zaslat poptávku. Na základě vaší specifikace získáte rozpočet. Amilu je dynamickou společností, která nabízí velmi kvalitní služby a neustále rozšiřuje své portfolio ohýbacích strojů.

Profesionálové nabízí ohýbání běžné oceli, nerezu i hliníku, vše dle vaší výkresové specifikace. Společně najdete optimální řešení pro váš projekt.