Pro krby nebo krbová kamna se obraťte na ProfiKrby

15.08.2020

Společnost ProfiKrby se zaměřuje na originální krby a jedinečná krbová kamna - profesionální díla budovaná s citem pro jedinečnost, jež se dají upravovat z mnoha hledisek - designového, výkonů a použití. Kupříkladu krbová vložka Kobok nahrazuje kamna, patří k designovým dílům s akumulační dobou trvající až deset hodin.

Ve výčtu produktů nechybí krbové vložky Kobok, efektivní stavební materiály na krby, materiály na tepelné rozvody, všelijaká krbová příslušenství a různé doplňkové produkty, znamenitá krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, přínosné kouřovody s kompletním příslušenstvím, nevyjímaje metodiku, správné udržování a veškeré vyčištění krbů. Zaměření firmy je také na čištění komínů. Jednotliví zákazníci, jež zaujaly akumulační krby, krby doplněné akumulačním materiálem u krbové vložky, popřípadě ve spalinové trase i na krbovém plášti, mohou směřovat energii z vody v akumulační nádrži. Uvedené krby jsou jednak energeticky výhodnější, jsou úsporné pro ekonomiku domácností i pro veškeré okolní prostředí.

Originální krby - ProfiKrby.cz
Originální krby - ProfiKrby.cz

Nabídka společnosti nezapomíná na krbová kamna Thorma, krbová kamna Thorma s výměníkem, krásná krbová kamna ve tvarech krbů, ekonomicky výhodná akumulační krbová kamna a neustále populární sporáky na tuhá paliva. Závažným detailem, jejž ocení vážní zájemci o krbová kamna, prvotřídní krbová kamna Thorma a sporáky Thorma, jsou důležité doplňky jako náhradní vyzdívka a sklo do kamen.

Při vyhledávání vhodné krbové vložky jsou parametry rozděleny na položky: průměrný hodinový výkon, účinnost, rozměry sirky dveří s rámem a výšky dveří, provedení, průměr kouřovodu. Pro zájemce je tu krbová vložka, která se dobře prodává v desítkách rozmanitých vyvedení. Při výběru a nákupu se opravdu vyplatí spojit se s našimi odbornými specialisty, kteří radí zákazníkům, která krbová vložka se ideálně hodí ke konkrétnímu objektu