Pro Vaše děti jsou připraveny soukromé školky Praha

26.08.2020

Jestli je už vaše děcko školkou povinné a na vás po mateřské čekají v práci, jsou pro děti nachystány vychovatelky ze soukromé školky Praha. Jakmile se vám normální školka z nějakého důvodu nelíbí, popřípadě mají na děti stop-stav (třeba kvůli vašemu bydlišti, jelikož státní MŠ dávají přednost dětem z okolí a kapacita školky je tak rychle naplněná), je ideální volbou školka soukromá.

Mateřská školka Praha
Mateřská školka Praha

Soukromá školka v Praze Pro Family garantuje hlídání dětí 

Mezi ověřené soukromé školky Praha patří MŠ Pro Family, s. r. o., které provozují instituce v okruhu Prahy. Během inspekce v březnu 2014 získaly soukromé školky Praha Pro Family certifikát odborné způsobilosti. A to je jenom jeden z důvodů, díky čemuž budete nadšeni pro to, aby právě vaše děcka chodily do soukromé školky Praha. V šikovně rozmístěných pobočkách po Praze si proto můžete zvolit tu, jaká je vám nablízku.

Co pojímá cena soukromé školky Praha - Pro Family?

Pakliže svěříte své dítě soukromé školky Praha, nevyvarujete se platbě školného, jež je zhruba 6100 korun/měsíc při 6 hodinách denně. Účtují se skutečné hodiny strávené ve školce, když tedy vaše dítko skolí choroba, za absenci vašeho potomka nebudete platit nic. Uvedená cena je konečná a zahrnuje v sobě jak jídlo, tak všechny kroužky, jichž se vaši potomci zúčastní.

Mateřská škola Pro Family zajišťuje nejen samotné hlídání dětí, zaměřuje se však i na další zájmové aktivity, kam spadá třeba divadlo, tenis, angličtina, plavání, nebo keramika a tancování. Všechny děti se povedou k samostatnosti, a ještě se mohou rozvést jejich vlohy a nadání.

Pro Family je jediná školka v Praze svého druhu. Pro Family jsou zařazeny mezi vynikající soukromé školky Praha a děti se tu musí cítit skvěle. Navíc je otevřena od 7:00 až do 19:00 a bez problému ji mohou využít i pracovně vytížení rodiče.