Profesionální svatební fotograf by měl být na svatební pozvánce mezi prvními

18.08.2020

Na svatby se v životě nikdy nezapomíná. A proto je důležité svatební foto, jež bude trvalým připomenutím takového slavnostního dne. Jelikož je svatební foto upomínkou na rozhodující mezník v životě, svatební fotograf by jej měl vytvořit s citem a především kvalitně. Zahálka - svatební fotograf - je mužem na svém místě, jelikož se na svatební foto soustředí už dlouho, nasbíral již dost zkušeností a fotografuje s profesionálními fotoaparáty.

Profesionální svatební fotograf
Profesionální svatební fotograf

Veškeré fotografie fotograf Pavel Zahálka zaznamenává na aparát Nikon D750 a ve vysokém rozlišení, což dovoluje svatební foto zvětšit třeba na velikost plakátu. Hned po svatbě či jiné akci digitální snímky jdou do studia, kde na fotografickou práci navazuje citlivé zpracování v programu Adobe Photoshop CC. Je rovněž důležité vědět, že fotograf Zahálka fotografování rozumí, současně je schopen dodat fotky co nejdříve. Zhotovené svatební foto je připraveno pro svatebčany skoro hned po ukončení akce.

Pavel Zahálka - svatební fotograf - dokumentuje svatby, nebojí se kooperace s agenturami a skutečnými profesionály, jež na svatebním obřadu může potkat. Profesionální fotograf Pavel Zahálka pracuje v mnoha rovinách. A proto zkušený fotograf obráží svatební události konané po celé ČR, těší jej fotografování i v nejzapadlejších koutech Česka. Zkušený fotograf proto dokumentuje v místech, jako je hlavní město, a pak taky Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Zlín, Brno, v oblibě má rovněž Pardubice a Hradec Králové, ale i Plzeň, České Budějovice, ale i Svitavy.

Internetové stránky Zahálkafoto.cz obsahují ukázky jednotlivých prací, svatební fotografie ze zámku, svatbu v lese, exkluzivní svatební foto vyfocené v zámecké zahradě, romantické svatební foto či svatební foto pořízené na svatbě na hradě. Na ukázkách je viditelná kvalita snímků pořízených v interiérech i exteriérech. Individuální zakázka zahrnuje i výslednou sumu, jež zohledňuje finanční možnosti klientů.