Propisky s potiskem: Potěšte své věrné zákazníky

28.04.2021

Reklamní tužky a propisky s potiskem poslouží jako dokonalý reklamní předmět. Hravě tak můžete totiž propagovat svoji firmu, aniž by to bylo vtíravé. Jediné, co budete potřebovat, je představa o motivu, který chcete natisknout, o zbytek už se postarají profesionálové.

Propisky s potiskem

Jestliže hledáte možnost, jak zařídit, aby spokojení klienti na vaši společnost nezapomněli, nebo chcete jméno firmy rozšířit do povědomí veřejnosti, propisky s potiskem se k tomu přímo nabízí. Tužek totiž snad nikdy není dost. Výhodou propisovaček je jejich příznivá cena, přičemž je zachována špičková kvalita materiálu i potisku.

Spolehlivý potisk plastových tužek

Technika, která je na potisk plastových tužek nejčastěji používána, je zejména tamponový tisk. To však není zdaleka jediná možnost, jak otisknout vybraný motiv na reklamní předmět. Kromě toho lze využít také sítotisk, sublimační či transferový tisk. Oblíbené se také stává laserové rytí kovových tužek, které je působivé. Zajímavá je však také ražba, vypalovací samolepka a digitální transfer.

Reklamní tužky s potiskem

Reklamní tužky s potiskem můžete využívat třeba i přímo ve firmě, jejich provedení je totiž opravdu kvalitní, a tak je jistě oceníte. Na výběr je hned z několika variant - běžná kuličková pera z plastu či kovu, dřevěné tužky či oblíbená ekologická varianta jakou jsou bambusová pera. Doplnit je navíc můžete elegantním pouzdrem. Můžete si tak být jistí, že naleznete ideální řešení pro zákazníky. Pokud navíc hledáte ještě něco dalšího, můžete si nechat vytvořit reklamní předmět třeba i z textilu, různých tašek, ovšem nabízí se i předměty pro domácnost a volný čas. Nabídka je tedy opravdu široká.

Propisky a další tužky jsou ideálním propagačním předmětem hlavně pro svou praktičnost. Snadnou cestou tak získáte vhodnou reklamní drobnost, díky které bude vaše společnost vidět.