Restaurace Jilemnice – jedinečné pokrmy inspirované přírodou

26.10.2022

Nedaleko města Jilemnice na vás čeká moderní restaurace s kvalitním menu. To je inspirováno přírodou, okolními lesy i místní bylinnou tradicí. V kombinaci s dobrým servisem a příjemnou atmosféru si návštěvu restaurace jistě užijete.

Restaurace v Jilemnici

Nabídka restaurace v Jilemnici je opravdu pestrá. Těšit se můžete na speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Používány jsou pouze kvalitní suroviny, přičemž mnoho z nich pochází od místních dodavatelů. Ochutnáte tak třeba pstruhy z místních horských sádek či hovězí z nedaleké farmy. Vyrazit můžete na oběd s rodinou, ovšem restaurace je vhodná i pro oslavy a další akce. Celková kapacita je 80 osob, včetně venkovní terasy pak 120 osob.

Jilemnice restaurace

Pokud se vyskytnete v okolí Jilemnice, restaurace TOP by vám rozhodně neměla uniknout. Jde o příjemné místo s profesionální obsluhou, zajímavostí je otevřená kuchyně. Můžete tak pozorovat, jak kuchaři připravují vaše jídlo, užít si různé vůně, akční atmosféru a blíže poznat chod kuchyně. Kuchaři oživují zapomenuté české speciality s využitím nejmodernějších gastronomických metod. Výsledkem jsou tak lahodné pokrmy české, ovšem i mezinárodní kuchyně.

Restaurace Jilemnice

Restaurace Jilemnice nenabízí stálý jídelní lístek. Menu je tvořeno dle aktuální sezóny i nálady kuchařů. Jídla jsou inspirována tradiční kuchyní. Těšit se můžete na klasiku i mezinárodní speciality. Do restaurace můžete zavítat s rodinou, ovšem klidně i obchodním partnerem. Prostor se skvěle hodí pro oslavy - raut může mít tradiční podobu, nabízí se však i neformální venkovní grilování.

V restauraci nedaleko Jilemnice si můžete užít rodinný oběd, ovšem i velkou oslavu. Přijďte ochutnat výborné produkty z aktuálního menu a nechte se okouzlit umem profesionálních kuchařů.