Rozeznání sebe sama, vtíravé deprese a vleklé krize středního věku léčí řízený koučink

03.08.2020

Rozmanité strachy už v životě potkaly každého. Jedná se například o strach o své blízké, patří sem strach o vlastní zdraví, nemoc, nevysvětlitelné deprese, ošklivé krize středního věku. Lidi tyto příznaky často řeší medikacemi, běží za psychology, stávají se závislými, vzdalují se realitě, bývají zlostní, nejsou milí, někdy se i sebepoškozují. Tyto varianty nevedou k dobrému konci. Předkládáme určité řešení, jež je postaveno na principu pochopení vlastní síly, pochopení sebe sama, svých vlastností, nakonec umožní každému být znovu sám sebou.

Optimální podmínky pro růst vlastního ega tvoří programy Moje síla. U všech účastníků programů dojde ke zvýšení psychické a fyzické kondice, která bude stavebním pilířem odolnosti vůči osudovým nástrahám, nástrahám života, přemůžou strachy, při tom naleznou způsob, jak vycházet z ostatními bez přetvářky a bez ztráty vlastního já. Během řízeného koučinku lektoři v každém naleznou pravdivou osobnost, jež zvládne dávání a přijímání, dovede se ponaučit z neúspěchu, nepoloží ji krize středního věku, ustojí deprese, ubrání se závislostem, stane se empatičtější, zakusí vlastní touhy a štěstí a především se dovede těšit ze všech nových dní.

Rozeznání sebe sama - řízený koučink
Rozeznání sebe sama - řízený koučink

V programech Moje síla si jednotlivci najdou kurz dle svých potřeb. Roční programy jsou zpracovány pro klienty, kteří rozvoji svojí síly chtějí budovat dlouhodobě s patrným posunem v krátkém časovém období. Hlavní úloha průběžných programů tkví v primárním seznámením se s lektorskými kurzy. Jednorázové intenzivní kurzy jsou směřovány do pobytových programů. Na osobním růstu v souvislosti s osobními potřebami pracuje koučink Moje síla.