Samolepky na rám kola: Vytvořte si originální motiv

30.11.2021

V nabídce najdete rozmanité samolepky. Vybírat tak můžete z různých velikostí, šablon a vlajek. Díky jednoduchému editoru si však můžete vytvořit i zcela originální motiv, takže design bude přesně podle vašich potřeb. Pak už záleží jen na vás, kam se rozhodnete samolepku nalepit.

Samolepky na kolo

Samolepky na kolo nabízí mnoho výhod. Samozřejmostí je vysoká kvalita tisku, je tak zajištěno živé podání barev. K výrobě jsou používány kvalitní prémiové materiály - vinyly a laminace vysoké kvality od 3M. Samolepky tak nabízí dlouhou životnost, a to i v náročných podmínkách. Materiály a zpracování totiž zajišťují odolnost samolepek proti poškrábání, vodě, zimě a dalším nepříznivým venkovním podmínkám.

Samolepky na rám kola

Výběr umístění záleží na vás, skvělým tipem je však umístit samolepky na rám kola. Na tomto místě jsou na první pohled patrné, a tak se stanou originálním doplňkem vašeho sportovního vybavení. Samolepkou si můžete označit třeba i svou lahev na vodu, abyste ji případně mezi ostatními snadno rozpoznali. Samolepky se hodí pro rekreační cyklisty i profesionální týmy, vytvořit si můžete společný design, například logo či vlastní jména.

Samolepky na helmu

Díky tomu, že lze samolepky originálně přizpůsobit, hodí se také na helmu. V nabídce najdete například čísla na helmu, ovšem vytvořit si můžete také logo či vybrat některou z vlajek pro samolepky na helmu. Nabízí se několik různých návrhů samolepek, takže si můžete vybrat ten, který vám přesně sedne. Stačí si už tedy jen vybrat ten pravý kousek.

Samolepky jsou zasílány do celého světa, takže si je můžete objednat odkudkoliv. Vždy máte jistotu vysoké kvality samolepek, v případě nespokojenosti si můžete nechat vrátit peníze. Samolepky nabízí dlouhou životnost, takže si zachovají skvělý vzhled i po dlouhodobém používání.