Snubní prsten chirurgická ocel

22.05.2022

Snubní prsten chirurgická ocel jsem si zamilovala v podstatě na první pohled, a to ještě před svatbou. V momentě, kdy jsem totiž od svého snoubence dostala zásnubní prsten, který byl rovněž z chirurgické oceli, jsem ho příliš neprohlížela, v šoku ze zásnub jsem ho směle přijala za svůj. Doma jsem si ho poté měla čas po prvotním šoku blíže prozkoumat a musím uznat, že je naprosto dokonalý. Doplňují ho totiž mistrně opracované zirkony, které jsou velmi roztomilé. Díky nim je prsten třpytivý a okouzlující zároveň. Rozdíl mezi zirkonem a briliantem je na první pohled takřka minimální. Mně osobně udělal tento prsten mnohem větší radost, než kdybych si na prst nasazovala stříbrný prsten s briliantem.

Prstýnek chirurgická ocel je jedinečný

Prstýnek chirurgická ocel je zcela jedinečný. Je poměrně velmi odolný a má také nízkou váhu. V podstatě po celý den ani nevím, že ho mám na ruce. Jeho mimořádný vzhled také začala obdivovat nejedna kolegyně v práci, když jsem ho poprvé měla na svém prsteníčku po zásnubách. Jsem ráda, že mi můj snoubenec vybral právě tento prsten, a to nejen díky jeho překrásnému vzhledu, ale také díky tomu, že se velmi snadno udržuje na rozdíl od ostatních šperků. Jeho vzhled je poté po dlouhou dobu zcela neměnný.

Snubní prsteny z chirurgické oceli s věnováním

Snubní prsteny z chirurgické oceli s věnováním jsou naprosto dokonalé. Snoubenec na prsten nechal vytvořit rytinu, která připomíná den, kdy mě požádal o ruku. Díky tomu budu mít tuto památku na takto významný den provždy u sebe. Prsten navíc snoubenec vybral zcela podle mých přání, a tak se mi nesmírně líbí. Je to přesně můj vkus. Je minimalistický a přitom zářivý. Není nikterak kýčovitý, a přesto je výjimečně jedinečný. Příští týden budu vybírat mé sestře snubní prsten, jelikož mě požádala o pomoc, a tak je již nyní jasné, že zvolí stejný materiál prstenu, jako mám já.