Tabletová regenerační sůl pro úpravu vody je k nezaplacení

05.12.2022

Tabletová regenerační sůl pro úpravu vody je za mě rozhodně k nezaplacení. Tato sůl se používá jako takzvané regenerační činidlo pro šetrné odstranění vápníku, popřípadě hořčíku v domácích úpravnách vody, bazénech, myčkách či jiných zařízeních pro změkčování vody. Tyto tablety se navíc velmi snadno dávku a díky tomu zajištují nulovou prašnost. Osobně si pouze stěží umím představit podobný výrobek, který by byl tak účinný a rovněž také šetrný, jako právě zmíněná tabletová regenerační sůl pro úpravu vody.

Mořská sůl do bazénů je špičkou ve své kategorii

Mořská sůl do bazénů je naprostou špičkou ve své kategorii. Sůl, kterou jsem si s manželem pořídila navíc splňuje ta nejpřísnější kritéria, a tudíž je možné ji využívat dokonce i jako mořskou sůl jedlou. Naprosto dokonale splňuje veškeré možné nároky i pro samotné dávkování do vody bazénové, kde je víceméně nenahraditelným zdrojem velmi kvalitní soli pro samotnou solonizační jednotku. S manželem ji používáme v našem bazénu, který má nainstalovanou solonizační jednotku. Sůl je naprosto nezávadná a je navíc zbavena veškerých nežádoucích příměsí, které jsou následně ve vodě rozpouštěny a společně se solí dále krystalizují.

Sojový vosk na tvorbu svíček

Sojový vosk na tvorbu svíček jsem objevila poměrně nedávno a musím uznat, že jsem si ho velmi oblíbila. Tvorbou svíček se zabývám již nějaký ten rok, avšak o tomto vosku jsem se dozvěděla až od mé kamarádky, která má s výrobou svíček také velmi bohaté zkušenosti. Vosk samozřejmě míchám s vonnými látkami a také s barvivy, které, jsou dále rozpustné v oleji. Sojový vosk je vhodné používat s oblíbenou esencí, kdy následná teplota svíčky bude výrazně ovlivňovat intenzitu vůně dané svíčky. Já osobně miluje vonné esence, které mají ovocnou vůni či ty, které mi připomínají Vánoce, to znamená skořice, jablko, či vůně vanilkových rohlíčků.