Výběr kancelářského vybavení

04.02.2019

Sháníte zcela nový kancelářský nábytek, kartotéky, trezory, regály, psací stoly nebo si zařizujete dílnu, šatny nebo sháníte manipulační techniku pro svou provozovnu? Nebo snad hledáte ideální venkovní vybavení či sedací nábytek do vlastní firmy? Pak se zaměřte na kancelářská křesla, židlí a parkovacích zábran v internetovém obchodě.

Kancelářské židle a křesla 

Na co rozhodně nezapomenout při výběru kancelářské židle? Sezení na ní by mělo rozhodně podporovat přirozený tvar páteře a také přinášet komfort. Samozřejmostí je tedy pohodlný a přiměřeně široký sedák každé kancelářské židle. Pozor na to, aby byl mírně zaoblený a anatomicky tvarovaný. Takovýto tvar vám zajistí, že vás nic nikde nebude nepříjemně tlačit. Určitě by měla židle mít stabilní základnu, díky které se budete po kanceláři pohybovat bezpečně. Příjemným bonusem je také anatomické opěradlo nebo nastavitelné opěrky rukou, které se vám přizpůsobí.

Kancelářské židle lze také označovat jako kancelářská křesla. Mnohdy jde o ten samý produkt jen s rozdílem, že křeslo je vždy pojízdné, zatímco kancelářské židle nemusí být pokaždé pohyblivé. Velké oblibě se těší také čalouněné nebo jednoduché plastové židle, které je ovšem lepší využít jenom v čekárnách či zasedacích místnostech.

Parkovací zábrany

Potřebujete si pojistit své parkovací místo, na kterém by se nacházela parkovací zábrana, a bylo by tedy jenom vaše? Nabízíme širokou škálu sklopných i pevných parkovacích sloupků a zábran. Chcete-li si parkování ulehčit, vybírejte z celé řady stojanů pro kola. Všechny tyto praktické doplňky můžete zakoupit v našem obchodě.