Moto

 

Jedním z nejvýznamnějších přínosů technologie PDR je, že nezanechává žádné stopy po opravě. Tradiční metody opravy karoserie, jako je například nátěr, zanechávají stopy po opravě, což může být velmi viditelné a snižuje hodnotu vozidla. S PDR se však nezanechávají žádné stopy, takže vozidlo zůstává v původním stavu.

Paintless Dent Repair je specifická metoda nabízející řadu výhod. Kromě rychlosti a efektivnosti jde hlavně o možnost zachování původního laku. Hodnota vozidla tedy neklesá. Potřebné jsou však značné znalosti a dovednosti - ty můžete získat právě v kurzu.

Čistič brzd najde své využití samozřejmě při čištění brzd. Krom toho ho však můžete využít i pro odstranění nečistot z motorových, hydraulických částí, částí spojky a mnoho dalšího. Tyto produkty jsou značně univerzální a využití najdou například i v domácnosti.

Teplovzdušné topení Planar se skvěle hodí do různých interiérů. Své využití najde při přepravě nákladů citlivých na nízké teploty, vyhřívání interiéru kabiny, či třeba stavebních strojů a plavidel. Vybírat přitom můžete z různých modelů, abyste dosáhli ideální teploty v daném interiéru vozidla.

Slyšeli jste již někdy o metodě PDR, která se využívá k opravám vozidel po krupobití? Ať už je pro vás téma "oprava důlků na karoserii" aktuální či nikoliv, rozhodně se vyplatí o této metodě vědět. Kdyby se totiž někdy pro vás stala oprava důlků na karoserii nutností, budete vědět, která metoda je nejúčinnější.

Vyvažovačka kol je nedílnou součástí každého renomovaného a fungujícího pneuservisu. Úkolem mechaniků totiž není pouze výměna letního obutí za zimní, případně opačně. Přezutí z jedné sady pneumatik na druhou je složitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Ještě předtím, než nové gumy putují zpátky na auto, musí projít komplexním procesem...

Téměř všichni řidiči motorových vozidel si myslí, že na autě je nejdůležitější výkon. Pokud byste se ovšem zeptali profesionálního závodníka, téměř okamžitě by vám odpověděl, že jednou ze zásadních součástí každého auta jsou brzdy. Brzdové třmeny jsou opravdu důležité!