Čistič brzd: Udržujte brzdy i další části aut bez nečistot

27.03.2022

Čistič brzd najde své využití samozřejmě při čištění brzd. Krom toho ho však můžete využít i pro odstranění nečistot z motorových, hydraulických částí, částí spojky a mnoho dalšího. Tyto produkty jsou značně univerzální a využití najdou například i v domácnosti.

Brzdový čistič

Kvalitní brzdový čistič je perfektním produktem pro zachování čistoty brzdových destiček a třmenů. Díky pravidelnému používání můžete ochránit své brzdy a prodloužit jejich životnost. Vysoká účinnost zajišťuje spolehlivé odstranění sazí, nečistot, mastnoty a prachu. Součástí produktu bývají také nekorozivní aktivní látky, které brání předčasnému opotřebení a špičkové rozpouštěcí schopnosti zajišťují rychlé odstraňování nečistot.

Čistič brzd

Jestliže se rozhodnete pořídit si čistič brzd, nemusíte si dělat těžkou hlavu s jeho použitím. Celý proces je totiž opravdu jednoduchý. Stačí sundat kolo pro dobrý přístup k brzdám. Pak jen stačí nanést rovnoměrnou vrstvu produktu na vybranou plochu a nechat působit. Jestliže bylo znečištění velké, můžete celý tento proces opakovat pro dokonalý výsledek.

Čistič brzd METALLIT Turbo Clean

Na trhu najdete různé produkty, které nabízí spolehlivé čištění různých ploch. Pokud hledáte kvalitu, na kterou se můžete spolehnout, zvolte čistič brzd METALLIT Turbo Clean. Jedná se o univerzální odmašťovač s intenzivním čistícím efektem. Hodí se tak nejen pro brzdy, ale i talíře, spojkové obložení, odmašťovač pro kovy, sklo a keramiku v dílnách a provozech. Produkt zaručuje odstranění stop vlhkosti na kovových povrchách, spolehlivě odmastí povrch a připraví ho pro lakování a základní nátěry. Hodí se také pro odstranění zbytků silikonu na kovech.

Čistič brzd by ve vaší výbavě rozhodně neměl chybět. Jeho pravidelným používáním si hravě poradíte s různými nečistotami, ať už na brzdách, jiných částech auta, či různě v domácnosti.