Cizí jazyky jsou důležitou výbavou každého člověka

03.12.2020

Jazyk a kultura jsou samozřejmě neoddělitelné. Znát cizí jazyk znamená vstoupit i do cizí kultury. Objevujeme tam vztah, který je někdy podobný, někdy úplně odlišný od ostatního světa. Je to nejenom pro dítě, ale i pro dospělého příležitost, jak být součástí této komunity a bez problémů cestovat, pokud znáte alespoň základní jazyk, kterým se domluvíte prakticky celosvětově - angličtinu.

Výuka cizích jazyků
Výuka cizích jazyků

Angličtina pro děti Praha 4

Dítě, které se rozvíjí, považuje svět za stejný, jaký prožívá, protože jiný prostě nezažil. Učení nového jazyka ho jemně vede k tomu, aby změnil své vidění a překročil stereotypy. Angličtina pro děti Praha 4 je naučí nejenom znát novou slovní zásobu, ale také všeobecný přehled o novém jazyku a kultuře ostatních států. Celá výuka probíhá zábavnou formou v kolektivu maximálně 5 dětí, takže je každému věnován dostatek pozornosti a prostoru pro vyjadřování.

Němčina pro děti Praha

Druhý jazyk, vyučovaný ve škole nebo navštěvovaný v kurzech od raného věku, otevírá dětem mnoho obzorů. A nemusíte se bát, že by nějak ohrozil jejich učení mateřského jazyka. Dítě od 9 let dokáže v hlavě jednoduše oddělit oba jazyky. Kurz němčina pro děti Praha probíhá v odpoledních hodinách, takže bude vše pohodlně stíhat i se školou.

Kurz angličtiny Praha 4 pro dospělé

Pokud již své dítka na kurzy vodíte a zalíbilo se vám zde, klidně se můžete výuky účastnit také. Kurz angličtiny Praha 4 je určen pro dospělé podle jejich úrovně znalosti tohoto jazyka. Probíhá jak v dopoledních, tak v odpoledních hodinách, takže vás nebude nijak omezovat v pracovní době. A zdokonalovat se je přeci tak uspokojující pocit.

Naučte se něco nového nebo si osvěžte své znalosti společně se svými dětmi.