Detektor kovů aneb vybíráme 3 TOP značky

19.05.2020

Máte v plánu si pořídit skutečně dobrý detektor kovů? V tom případě se podívejte na 3 TOP značky, které byste rozhodně měli vyhledávat. Které to jsou, a jaké přístroje vyrábějí? Pojďte se podívat na ty nejlepší světové výrobce přístrojů určených k detekování kovů.

Detektor kovů
Detektor kovů

Fisher

Detektor kovů Fisher je záruka kvality. Tyto přístroje vydrží opravdu mnohé. Například detektor kovů Fisher F22 je zcela voděodolný. Žádné výkyvy počasí vás tedy s tímto strojem rozhodně nepřekvapí. Přístroj má nadprůměrný hloubkový dosah i rozlišení. Hravě si na něm nastavíte 5 tónů - od hlubokého tónu, který slouží pro nalezení železa, přes nízký tón pro alobaly a drobné zlaté, stříbrné a bronzové předměty, až po vysoký, kdy budou označeny mince z čistých kovů, jako je stříbro, hliník a měď.

Minelab

Detektor kovů Minelab právem patří ke špičce mezi přístroji tohoto typu. Například X-TERRA 505 pracuje na třech frekvencích: 3, 7,5 a 18,75 kHz, záleží na použité sondě. U tohoto přístroje je i větší rozsah diskriminace - ten umožňuje velmi jemné a přesné nastavení. U tohoto modelu si můžete vybrat tónové volby v rozsahu 1, 2, 3, 4 nebo multitone, který obsahuje 19 tónů pro jednotlivé vodivostní skupiny.

C. Scope

Další tutovka, pokud hledáte kvalitu. Detektor kovů C.Scope patří mezi špičkové produkty na celosvětovém trhu. C. Scope CS 6MXi byl společností vyvíjen dlouhé 4 roky, a prostředky, které společnost pro jeho inovaci a náročné testování vyvinula, se zákonitě podepsaly na jeho profesionálním provedení. Dokáže detekovat i ty nejdrobnější cíle v místech, kde je celá řada železných odpadů. Přístroj také dokáže pracovat doslova ve všech půdních podmínkách. Disponuje přesnou audio diskriminací pomocí nastavitelných tří tónů.

Až si budete vybírat značku pro váš detektor, nezapomeňte se podívat po těchto třech nejlepších výrobcích z celého světa.