Dětská rostoucí židle: Komfortní a ergonomická židle

22.08.2021

Hlavní výhodou, kterou dětská rostoucí židle nabízí, je možnost upravovat ji přesně pro velikost dítěte. Snadno ji tak přizpůsobíte a výsledkem tak vždy bude ergonomicky správné sezení, ať už u jídelního či psacího stolu.

Kvalitní zpracování

Dětská rostoucí židle je vyrobena z masivu a ošetřena ochranným lakem, takže vydrží mnoho let. Díky nastavitelnosti navíc roste společně s dítětem. Nastavit můžete výšku a hloubku sedáku i podnožky, takže ji přizpůsobíte podle věku dítěte i výšce stolu. Výsledkem je tak komfortní posezení. Důležitou vlastností je také velká nosnost, takže židle může sloužit klidně až do dospělosti dítěte. Postranní drážky umožňují rychlé nastavení požadované polohy, takže není třeba bát se složitých úprav.

Barevné provedení

U židle můžete vybírat z různých barev. Lze tak zvolit neutrální barvu, která skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, anebo dítěti vybrat oblíbenou barevnou kombinaci. Pro větší originalitu se pak nabízí možnost gravírování na opěrku, například jména či libovolného obrázku. Různé modely se pak také lehce liší konstrukcí a tvarem sedáku a opěrky. Jestliže si nevíte rady s výběrem, neváhejte se obrátit na prodejce, který vám ochotně poradí a najdete tak tu nejlepší volbu.

Další vybavení

K rostoucí židli lze dokoupit také různé vybavení. Pro zvýšení pohodlí se skvěle hodí molitanové podsedáky a opěrky, které navíc zkrášlují židličku. Praktickým doplňkem je zejména pro menší děti jídelní či hrací pultík, který dítko zabaví a poskytuje prostor navíc. O bezpečnost se pak starají tříbodové bezpečností popruhy, které zamezí pádu.

Rostoucí židle zajišťuje ergonomický sed v ideální výšce u stolu společně s pevnou oporou nohou. Nemusíte si tak dělat starosti s nákupem nového nábytku, židli totiž přizpůsobíte přesně podle aktuálních potřeb.