Feromony pro muže: Jak na správné používání?

26.02.2021

Feromony jsou specifické chemické látky, které naše tělo přirozeně vylučuje. V podstatě slouží k zaujmutí opačného pohlaví, mohou totiž zvýšit vaši atraktivitu. Vyzkoušejte feromony pro může - tyto látky jsou vyráběny také synteticky, proto si je můžete pořídit.

Používání feromonů

Jestliže se rozhodnete pro pořízení produktu s feromony, jeho použití je opravdu jednoduché. Je dobré ampulku nejprve protřepat, aby došlo k rovnoměrnému rozprostření těchto látek. Nejlepší je nanášet feromony na místa jako je krk, zápěstí či ušní boltce. Pokud používáte také parfém, naneste nejprve ten. Je důležité chvilku počkat, než se z parfému odpaří alkohol, ten by mohl narušit účinky, které feromony pro muže mají. Pak už však můžete bezstarostně nanést na to samé místo daný produkt.

Potřebné množství

Feromony na nás působí, aniž bychom je cítili. Proto stačí nanést opravdu malé množství. Celý tento proces určité komunikace totiž probíhá podvědomě. V podstatě tak vůbec není podstatné čichové vnímání. Jenže kombinace feromonů s parfémem či kolínskou je velmi efektivní. Ženy totiž velmi rády ocení příjemnou vůni, v tomto případě to však zkombinujete také s účinky feromonů. To samé samozřejmě funguje i opačně - existují totiž také feromony pro ženy. Jejich účinek trvá až 6 hodin, poté se feromony rozpadají.

Vůně

Samotné feromony pro muže nemají žádnou vůni. Bývají však kombinované s nosnou složkou, která má charakteristickou pižmovou vůni. Tu však většina lidí ani nezaznamená. Některé ženy ji mohou cítit, většinou však působí příjemně, případně je cítit lehce po potu. Pokud máte pocit, že produkt příliš cítíte, uberte na množství. Stačí totiž opravdu trošku, aby feromony začaly působit.

Feromony přirozeně zvyšují přitažlivost a také mužnost, právě proto se pro ženy stanete zajímavějším. To však není všechno, lidé jsou komplexní, proto je třeba myslet i na další faktory, které ovlivňují přitažlivost.