Fotokoutek dodá grády každé vydařené akci

11.05.2020

Pokud chystat třeba oslavu významného jubilea a chtěli byste zabít dvě mouchy jednou ranou, pak si zajistěte fotokoutek. Nejen, že u něj vy i vaši hosté zažijete moře zábavy, ale budete mít obrázkové vzpomínky hned k dispozici. Kdybyste chtěli být velký "pan hračička" a blejsknout se opravdu stylově, můžete dát k dispozici rovnou menší alba.

Fotokoutek
Fotokoutek

Sranda musí být!

Fotokoutky se ohromnou rychlostí vyšvihly do epicentra každé dobré akce. Dnes už je v podstatě spíš těžké je nepotkat. A není se co divit. Vtipné hlášky, nejrůznější pozadí, tematické tabulky, stovky rekvizit, které nejsou ničím limitované. To vše udělané často na míru ke konkrétní příležitosti, dokonce i adresně, se jmény hostů. A právě v tom tkví jejich zasloužená sláva. Navíc nezaberou moc času k přípravě, takže se dají začlenit do jakékoliv místnosti, či venkovní lokace.

"Jsem u baru", "Dám ši eče panáka..."

Fotokoutek je zdrojem nezřízeného smíchu všude, kde se objeví. Důvod je prozaický. Obvykle se k němu hosté odváží po nějakém tom drinku, zábrany i ostych jdou stranou a zábavě podlehnou i obvykle zdrženliví, a ne příliš společenští jedinci. Vidět pak zrovna, jak se vysmátí zvěčňují s cedulkami typu "jsem pod stolem" nebo "ty prsa jsou vážně moje", je momentem přinášejícím další salvu smíchu.

Nejen skvělá zábava, ale i marketing

Je jasné, že potenciál fotokoutků okamžitě oslovil firemní marketéry. A to nejen pro svou zábavnou část, díky níž se hosté na korporátních akcích dobře zabaví. Fotky, co z přístroje vyjedou, jsou opatřené grafickým proužkem, který dodavatel klidně připraví i na míru. Do něj pak dostanete vše potřebné, od loga firmy, přes datum, až po název akce.

Fotokoutek je za každých okolností výbornou volbou. Skvělým nápadem je pořídit fotokoutek na svatbu či ples.