Gril jako praktický doplněk na vaši zahradu

24.01.2019

Zahradní krby, udírny či zahradní grily jistě patří mezi populární doplňky, které si najdou své nezastupitelné místo na zahrádce či dvorku většiny rodinných domů. Také rádi trávíte čas se svou rodinou či přáteli u dobrého jídla z rozpáleného grilu? Pak máte nyní jedinečnou příležitost si jej pořídit. Přece jen, zahradní grily a zahradní krby je potřeba pořizovat na začátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Na prodej a výrobu zahradních krbů se specializuje společnost Zahradní krby Věříš, která se na českém trhu pohybuje už 15 let. Ta své zahradní krby poskytuje hned v několika možných provedeních. Pokaždé se jedná o víceúčelový krb, který doplňuje také domácí udírna. Všechny zahradní krby splňují ty nejvyšší standardy kvality a jsou sestavované z vápenopískových cihel, které jsou skutečně moderní a vkusné. Vybrat si je pak možné ze šesti druhů krbů. Všechny modely pak disponují povedeným designem a dlouhou životností.

Krb, gril či udírna?

Někdy bývá těžké se rozhodnout, co si vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Zahradní grily mají v této době obrovskou výhodu nejenom v menších rozměrech, ale i v možnosti jednoduchého přemisťování. Pakliže tedy nemáte pergolu či altán, kde byste chtěli mít nastálo umístěný váš krb, je lepší zvolit gril. Ten je pak tedy možné využít tam, kde ho budete potřebovat.

Zahradní krby Věříš pak rovněž vyrábí jak samostatné zahradní udírny, tak i takové, které jsou přímo součástí krbu. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, protože jej lze využít k okamžité přípravě masa, ryb či třeba zeleniny, ale lze si doma připravit i uzené maso.

Praktická je pak rovněž vzorková prodejna v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Pokud si nebudete jisti s výběrem, zde vám ochotně pomohou.