Hotel pro rodiny s dětmi se nám velmi zamlouval

12.05.2020

Před šesti měsíci se nám narodila naše první dcera Anežka, na kterou jsme se s mužem velmi těšili. I přesto, že je Anežka takto malá a většina lidí nám rozmlouvala jakékoliv cestování mimo domov, dohodli jsme se s mužem, že vyrazíme alespoň na víkend někam do Čech a trochu si odpočineme. Anežku jsme samozřejmě chtěli vzít s sebou, a tak nás zajímalo, zda v hotelu bude dostatek vybavení pro takto malé dítě. Hotel pro rodiny s dětmi TOP Benecko nás ovšem velmi mile překvapil. Před příjezdem jsme měli nachystané mléko, které jsme si objednali, vaničku, postýlku, přebalovací pult, a dokonce jsme získali také možnost vypůjčení dětského kočárku pro dceru. Musím uznat, že komfort to byl skutečně dokonalý.

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi byl fantastický

Zmíněný hotel pro rodiny s dětmi byl skutečně fantastický. Nejenže měla Anežka skutečně první a poslední, nýbrž ani já a muž jsme nestrádali. Krásný pokoj s úžasným výhledem na okolní přírodu, a ještě krásnější vzduch bez zbytečného smogového oparu, nás naprosto uchvátil. Tento hotel pro rodiny s dětmi byl skutečně fantastický. S manželem jsme každý den chodili na procházky do přírody a užívali si první společnou dovolenou ve třech. Anežka téměř celý pobyt prospala, jelikož místní čistý vzduch byl ukolébal každého. Bylo vidět, že je velmi spokojená a že se jí na její první dovolené, daří fantasticky.

Určitě jsme na tomto místě nebyli naposledy

Až malá Anežka trochu povyroste, rozhodně se sem vypravíme znovu. Hotel pro rodiny s dětmi, jako je tento, se totiž hledá pouze velmi stěží. Mimo mu vévodila také skvělá kuchyně, které šlo dokonce nahlédnout takříkajíc pod pokličku. Manžel musí držet bezlepkovou dietu a pro místní personál toto omezení nebylo vůbec žádný problém. Já jsem si v místní kuchyni také velmi pochutnala a věřím, že až Anežka bude velká, bude mít na místní jídlo stejný názor, jako my dva.