Karosářské náhradní díly na kamiony se ve vašem skladu neztratí

17.09.2020

Provozujete flotilu několika desítek plně vybavených nákladních kamionů, které každý týden najedou tisíce kilometrů? Pak byste na svém skladě měli mít dostatečný počet náhradních dílů. Karosářské náhradní díly na kamiony jsou dost široký pojem, ovšem vy byste se měli zaměřit pouze na běžně měnitelné součástky. To jsou zejména zrcátka, blatníky nebo sluneční clony.

Karosářské náhradní díly na kamiony
Karosářské náhradní díly na kamiony

Které karosářské náhradní díly na kamiony se snadno poškodí?

V dnešním světě bohužel nic není věčné a dostatečně pevné. Některé karosářské díly na kamiony se hodně snadno poškodí, takže byste na dílně měli mít náhradní. Od jakého dodavatele však součástky odebrat? K jedněm z nejkvalitnějších patří karosářské díly Convit, na jejich výrobu se totiž používají originální technologické postupy a ty nejlepší možné materiály. Díky detailní konstrukční dokumentaci díly přesně sedí na své místo.

Karosářské díly na kamiony Iveco

Italský výrobce nákladní techniky Iveco má dlouholetou tradici, ale i u jeho strojů občas dojde k poškození karoserie. Za tu však nemůže samotný výrobce, neboť je za ni viněn především řidič, a to ať už je kamion jen lehce odřený nebo potřebuje rozsáhlejší výměnu součástek. Veškeré karosářské díly na kamiony Iveco seženete u renomovaného dodavatele za rozumné ceny.

Karosářské díly na kamiony Volvo

Kamiony Volvo jsou oblíbené nejenom u dálkových řidičů kamionů, ale také ve stavebnictví. K poškození karoserie sice častěji dochází na stavbách, ale ani na evropských či tuzemských dálnicích není auto v bavlnce. Karosářské díly na kamiony Volvo snadno vyměníte, protože přesně pasují na dané místo. Po jejich zakoupení je nemusíte nijak obrušovat, řezat nebo jinak upravovat. Prostě vyměníte kus za kus a můžete vyrazit vstříc další zakázce.

Při velké flotile nákladních automobilů se vyplatí mít dostatečnou zásobu náhradních dílů. Nemusíte se bát velkých sazeb za doručení, protože je doprava zboží po ČR zdarma.