Konferenční technika a další vybavení pro vaši akci

15.11.2021

Využijte kompletních služeb, pokud sháníte technické zázemí pro svou akci. Získáte tak profesionální techniku s odbornou instalací a obsluhou na klíč. Využít můžete také služby následné postprodukce a střihu.

Konferenční technika

Ať už plánujete online akci, webinář, školení, či jakoukoliv jinou akci, využijte možnosti zapůjčení veškeré techniky. Rezervaci a objednání zvládnete on-line. Konferenční technika vám pomůže vytvořit ideální prostředí nejen pro konference. Získáte tak profesionální nasvícení prostor, obrazovou videoprojekci a ozvučení. V nabídce je také tlumočnická technika, pódiová technika a konferenční mobiliář. Využít můžete i fotografické služby, ať už pro foto koutek či promo fotografie.

Videoprojekce

Videoprojekce by neměla chybět na konferenci, kongresu, či koncertu a řadě dalších událostí. Nabízí se několik možností, jak projekci zařídit. Profesionálové vám navrhnou to nejlepší řešení pro vaše prostory. V nabídce je klasická videoprojekce z projektoru na projekční plátno, ovšem praktickým řešením je také velkoplošná video projekční LED stěna, která je variabilní a nabízí vysoký kontrast obrazu.

Ozvučení akce

Kvalitní ozvučení je nezbytností, stejně tak jako spolehlivá obsluha zvukové techniky. Můžete si tak vypůjčit vybavení k ozvučení akce, jedná se o pravidelně servisovanou techniku. Ovšem správné ozvučení není hračka, jestliže tedy nemáte vlastního specialistu, můžete využít služeb profesionála, který veškerou techniku nastaví tak, aby byl zvuk ideální. Je totiž třeba přizpůsobit se typu akce a prostorům, kde je konána.

Kvalitní technické vybavení se zkušenou obsluhou posune vaši akci na ještě vyšší úroveň. Neváhejte proto využít rozmanitých služeb, od vypůjčení různé techniky po kompletní obsluhu ozvučení, projekce a dalších.