Koupelnová zrcadla jsou nezbytnou samozřejmostí

06.07.2020

Zrcadla a koupelny jdou spolu ruku v ruce už od nepaměti. Není potřeba zdůrazňovat, že koupelnová zrcadla jsou naprostou nutností a takřka si bez nich nejde představit běžné denní fungování. Trávíte před nimi začátek i konec svého dne, což může časově za rok představovat slušné číslo. Proto je vždy potřeba volit to správné. Kvalitní a hlavě stylové, aby skvěle zapadlo.

Koupelnová zrcadla
Koupelnová zrcadla

Volte jednoduše a elegantně

Než si vybere ty správná koupelnová zrcadla, je téměř nutností neopomenout velice důležité faktory. Velikost vaší místnosti a samotné barevné sladění. Pokud žijete v klasickém panelovém domě, tak se pravděpodobně shodnete na tom, že zrovna královskou koupelnu zde mít nelze. V takových případech je základ myslet minimalisticky. Jak se říká, méně je někdy více, a to platí i v tomto případě. Nesnažte se prostor zaplácat zbytečnými dekoracemi, květinami, či nepotřebnými policemi a věšáky. Koupelna pak působí přehnaně, chaoticky a neupraveně.

Extravagance patří jinam

Při zařizování koupelny myslete spíše prakticky. Jde hlavně o funkčnost produktu. Samozřejmě, doplňky by do sebe měly stylisticky zapadat, ale nechoďte za hranice svých možností. Osvědčeným tipem je volit nestárnoucí klasiky, jako je bílá či krémová nebo lagunově modrá. K nim už pak dále jen zakomponujete zbývající doplňky, jak jsou skříňky, květiny nebo koupelnová zrcadla. Ale nezapomínejte, všeho s mírou.

Nebojte se požádat o radu profesionály

Že vás zrovna nebaví zařizování bytu nebo si nevíte rady, na tom nic špatného není. Přesně od toho tu jsou bytoví designéři a architekti, kteří vám pomohou vytvořit ten nejideálnější návrh pro vaši novou koupelnu. Stačí jim jen nastínit svou představu a finanční možnosti.

S pomocí architektonických odborníků si ihned budete vědět rady, kam umístit nejen koupelnová zrcadla, ale i všechno ostatní, co patří k neodmyslitelnému zařízení koupelny.