Která česká restaurace s dětským koutkem Praha je nejnavštěvovanější?

19.08.2020

Při zjišťování dobré restaurace s dětským koutkem Praha, jež se soustředí také na speciality české kuchyně a rauty, nezapomeňte navštívit Pivovarský dvůr v Chýni. Pro rodiče a jejich malé rošťáky jsou nachystány jak speciality české kuchyně, tak dětské menu a současně zábavný dětský program. Proslulá restaurace s dětským koutkem Praha dobře ví o potřebách rodičů, kteří můžou děti zanechat v dětském koutku. Pohádková babička za dětmi přijíždí do Pivovarského dvora Chýně, za dětmi přijíždějí i ostřílení animátoři, animátoři si vědí radi s dětmi tak, aby se jim restaurace s dětským koutkem Praha neznechutila nudným stolováním, ale zapamatovali si ji rovněž jako vtipné a zábavné místo.

Restaurace s dětským koutkem Praha
Restaurace s dětským koutkem Praha

Připočtěme také jiné aktivity, které nabízí restaurace s dětským koutkem Praha, jsou zde organizována firemní setkání, svatební hostiny, rauty, rodinné sešlosti. Organizují se zde rauty s bohatým občerstvením, při němž se servírují lahodné dobroty, rovněž také speciality české kuchyně, k tomu výtečný králičí špíz, lesácký hovězí steak, anebo vyhlášená pečená vepřová kolena a vepřová žebra. Rovněž jsou připravováni pro příznivce rybích dobrot smažený kapr, candát anebo pstruh. Vynikajícimi specialitymi, které doporučuje sám šéfkuchař, jsou krůtí steak podávaný s bylinkovým máslem, excelentní kuřecí prsa dělaná na brusinkách, chutné kuřecí filety se žampiony, jedničkové pivovarské kuře a plněná kuřecí prsíčka s překvapením. Pro rauty je možné objednat si i speciální menu, a to podle přání zadavatele.

Polední nabídka obsahuje především speciality české kuchyně. Nahlédneme-li pod pokličku aktualit, nalezneme gulášovou polévku, polévku s játrovými knedlíčky, výbornou zeleninovou polívku s bylinným kapáním, anebo chutného vepřového španělského ptáčka, kuřecí kousky na paprice či řízek.