Kupte si klasická krbová kamna, anebo krb

08.02.2019

Současná doba upřednostňuje výstavbu zdrojů tepla, jako populární krbová kamna a moderní krby. Firma je orientována na úpravu nákresu, vykalkuluje práci, materiál a montáž, případné 3D vizualizace zdarma pro zájemce o krby, případně krbová kamna, zajímavá zahradní kamna, kachlová kamna, anebo krbové vložky. Při realizaci jsou respektována individuální přání zákazníka, užitý materiál a stavební plán. Jedinečné krby a krbová kamna jsou originály.

Výkonné systémy pro krbové vložky, propojené nádrže čerpadel či solárních systémů se dudují díky znalostem firemních pracovníků ve spolupráci s odborníky ze stavebních oborů a topenáři. A proto se zmíněné tepelné zdroje stávají jak estetickou, tak ekologickým a výkonným komponentem každého domu. Sortiment zahrnuje rovněž akumulační krby.

Představovaná krbová kamna se drží na výsluní obliby díky svým tepelným vlastnostem a estetickému vzhledu, ale i díky jednoduché montáži bez složitých stavebních úprav. V nabídce se nezapomnělo na krbová kamna, věčně populární rustikální krbová kamna a výkonná krbová kamna kachlová. Při volbě zdroje tepla dejte na odbornou radu specialistů, díky tomu vám odpadnou starosti s kalkulováním tepelné ztráty domu, či stavebním plánem a hlavně parametry komínu. Společnost může zajistit také montáž.

Vybraná krbová vložka s výměníkem se dá spojit s topným systémem v budově, rovněž také s podlahovým vytápěním, nekomplikovaně sloučit s akumulační nádržkou, bojlerem a vytápěním v interiéru. Bohatá nabídka zahrnuje hodně druhů prosklení a rozměrů těchto tepelných zdrojů, díky tomu se vaše krbová vložka s výměníkem na teplou vodu vbrzku stane designovým prvkem interiéru. Zákazníkova volba bude jednoduchá při uvedení technických údajů a dispozičních plánů domu.