Látkové rolety na míru aneb nový trend v bydlení se hlásí o slovo. Proč jsou tak stylové?

04.07.2020

Už jste si také všimli nového trendu v oblasti bydlení - látkových rolet. Inovace a nové technologie daly tomuto bytovému prvku zcela novou podobu. Jak vypadají současné moderní látkové rolety na míru? Pojďte to s námi zjistit.

Látkové rolety na míru
Látkové rolety na míru

Látkové rolety na míru jsou novým trendem

Nemohli jsme uvěřit, že doba tolik pokročila. Nové technologické postupy výroby a spolupráce s designéry dovolili vzniknout skutečně novému bytovému trendu. Látkové rolety na míru se tak stávají jedinečným bytovým doplňkem, který se hodí do všech místností. Dokonale vám zabydlí prostor, zajistí individuální řešení soukromí a přítmí, a budou elegantním a unikátním prvkem, který dá vyniknout vašemu prostoru. Výborné řešení zatemnění domácnosti!

Rolety den a noc jsou hravé i unikátní

Přejete si stylový prvek, který vám umožní regulovat množství světla, které vpouštíte do místnosti, zcela podle vašich představ? V tom případě vás stejně jako nás nadchnou rolety den a noc. Jsou tvořeny ze dvou různých látek, které se po pruzích střídají. Průsvitné a zatemňující pruhy tak vypadají jako velmi elegantní a osobité žaluzie. S tím rozdílem, že se jedná o látkové pruhy, které vám doladí váš interiér. Geniální řešení!

Římské rolety působí jako z pohádky, ale hodí se i do kuchyně

Až poprvé spatříte římské rolety, začne se vám o nich v noci i zdát. Představa, že tento systém máte ve své ložnici, je totiž velmi lákavá. Vhodným zvolením látky se však tento systém stal oblíbeným pro použití v celém bytě, a nachází své uplatnění i v kancelářských a komerčních prostorech. My si nemůžeme pomoci, ale tento typ rolet je pro nás splněným snem.

Rolety jsou nejen praktické, ale i stylové. Přejete si, aby i váš prostor dostal tento jedinečný a trendy šmrnc?