Matrace 140x200 nám zachránila naše pošramocené zdraví

27.07.2020

Já i manžel jsme již několik let v důchodu a bohužel i nás trápí různé zdravotní komplikace, které nám stěžují náš běžný život. Musela bych se ovšem rouhat, kdybych tvrdila, že nemůže být hůře. Naše zdraví nám naštěstí nebrání v tom dělat alespoň částečně to, co oba dva milujeme a tím je turistika a také cestování po naší krásné matičce zemi. V nedávné době jsem ovšem musela v naší domácnosti udělat jednu razantní změnu a tou byla výměna stávající matrace 140x200 za novou a o poznání kvalitnější matraci, kterou si stále nemohu vynachválit.

Matrace 140x200
Matrace 140x200

Matrace 160x200 nadchla i mou dceru

Naše nová matrace nám s manželem doslova zachránila naše pošramocené zdraví. Oba dva totiž často trpíme bolestmi zad, které jsou zejména v mém případě velmi silné. Od té chvíle, kdy je v našem domě nová matrace se bolesti dali na ústup a já se opět mohu věnovat své zahrádce, na které si pěstuji má oblíbená rajčata, kterým se nyní dostává znovu mé plné péče. Mimo jiné jsem o podobných zdravotních obtížích věděla i u své dcery, která se zády chodí často na masáže, a tak jsem jí pořídila dvě matrace 160x200, a to jako dárek pro ni a pro jejího manžela k Vánocům. Stejně tak, jako já, je i ona z matrace velmi nadšená.

Matrace 180x200 do dětského pokoje

Má dcera má jednoho syna, který má ve svém pokoji a také na vysokoškolské koleji matrace 180x200. Jelikož je ještě mladý, chce mu dcera uštědřit problémy se zády v dospělosti, což je logické. Z tohoto důvodu mu pořídila do jeho pokoje, kde pobývá zejména o víkendech a také na vysokoškolskou kolej dvě zcela nové matrace v těchto rozměrech, ze kterých je naprosto nadšen. Mimochodem nedávno psal mé dceři zprávu, že se mu tak moc z nové matrace nechtělo vstávat, že málem zaspal i velmi důležitou zkoušku z chemie a matematiky. Dcera je tak nadšená z toho, že se jejímu milovanému synovi spí jako v pohádce.