Montáž hromosvodů Kladno: Profesionální montáž, revize a elektropráce

02.03.2022

Pro montáž hromosvodů Kladno nabízí skvělé možnosti - najdete zde totiž profesionální firmu, která se v této oblasti vyzná. Zajistí pro vás nejen montáž, ale i případné opravy a revize. Stejně tak jako řadu dalších služeb ohledně různých elektrozařízení.

Hromosvody

Pro montáž hromosvodů Kladno jsou využívány veškeré běžně dostupné materiály - pozinkovaná ocel, slitina hliníku, nerez, či měď. Montáž lze provést na všech typech budov, bez ohledu na tvar střechy či druh střešní krytiny. U novostaveb probíhá instalace zemnícího pásu do základů, u starších budov jsou pak zajištěny také výkopové práce pro instalaci nového hromosvodu. Problémem není namontovat hromosvod na rodinný dům, bytový dům i komerční objekty.

Elektroinstalace

Firma provádí také kompletní elektroinstalace, a to takzvaně na klíč. Nabízí elektroinstalace malého, středního i velkého rozsahu, ať už pro rodinné či bytové domy nebo komerční objekty. Díky komplexnímu projektu odborníci zajistí vše potřebné. Od vypracování návrhu včetně projektové dokumentace a samotné montáže až po revizi a následné poskytování servisu. Mnohaleté zkušenosti zaručují kvalitně odvedenou práci a spolehlivost. I pro elektroinstalace Kladno tak má co nabídnout.

Revize elektrických zařízení

Služby kladenské společnosti můžete využít také v případě, že potřebujete revizi. Profesionálové se zaměřují na revize v oblasti elektroinstalací, a to nových i stávajících. Dále pak v oblasti spotřebičů, různých objektů a také hromosvodů. Pravidelnými revizemi lze aktivně předcházet haváriím na elektroinstalaci a elektrických zařízení. Revize elektrických zařízení Kladno tak zvyšují bezpečnost jednotlivých prvků.

Montáž, revize a další služby jsou často žádané, mají totiž velký význam pro každého z nás. Neváhejte se proto obrátit na odborníky.