Nákup vířivé vany, oblíbené sauny nebo infrasauny se vám vrátí ve skvělém zdraví

11.02.2019

Nedostatek vitaminů, málo slunečního záření a vitaminu D, málo pohybu na čerstvém povětří způsobují oslabení organismu a náchylnost k virovým onemocněním. Pro preventivní předcházení obtížím i doléčovací rekonvalescenci jsou doporučovány sauny, dobře poslouží i vířivé vany, mobilní vířivky nebo infrasauny. Pořízením sauny nebo vířivé vany určitě nezruinujete rodinný rozpočet. Vybudování vlastního odpočinkového kouta, investovaný vklad do perfektního zdraví, pohody a pohodlí se v budoucnu mnohonásobně zúročí. Zdraví si za nic nekoupíte.

Klienti si sauny jednoznačně vychvalují 

Při pobytu v infrasauně se infrapaprsky dostanou hluboko do kůže, kdy dochází k zahřívání kůže, dojde k prohřátí krevního řečiště, prohřeje se svalovina i vnitřní orgány, a to bez oslabení srdečního svalu. Můžeme potvrdit, že pobyt v infrasauně je vhodný pro lidi, kterým nedělají dobře obvyklé sauny.

Relaxační vířivé vany jsou ideálním odpočinkovým prostředkem. Odpočinkové vířivé vany využívají osoby, jež trápí svalové zatuhnutí, bolí je záda, nebo mají křeče v končetinách. Moderní vířivé vany působí blahodárně na oběhový systém, vodní proudy působí na svalstvo a nervová zakončení, za chvilku již dochází k regeneraci organismu. Zdraví prospívá již čtvrthodina strávená ve vířivce.

Vířivé vany jsou dodávány v různých typologiích pro rozdílný počet osob. Široká nabídka odpočinkových prvků obsahuje rovněž mobilní vířivé vany. Nabízené mobilní vířivky se dají umístit skoro kamkoliv. Už označení mobilní vířivky značí, že se vířivé vany dají umístit na taková místa, kde si přejete s kamarády anebo rodinou trávit odpočinek při masáži. Nic nevyváží komunitně prožitou vodní masáž, vodní lázeň, která je doplněná o šampaňské nebo občerstvení pro rozjívené děti.