Navraťte zašlé koupelně dávno ztracený lesk

19.12.2019

Tuzemské koupelny již dnes většinou netvoří dříve hojně rozšířená umakartová jádra. Avšak většina zděných koupelen může zestárnout, a tak by mnohé z nich potřebovaly moderní háv. Nemusí jít přitom o kompletní rekonstrukci. Většinou je postačující náhrada jednoho nebo dvou koupelnových dílů. Lidé většinou obnovují součásti jako koupelnová zrcadla, zastaralé vodovodní baterie a překonanou sanitární keramiku.

Novodobá sanitární keramika s nadčasovými součástmi

Vana a umyvadlo jsou středobodem většiny koupelen. Součástí mnohých koupelen se však stávají stále populárnější bidety nebo klozety. Sanitární keramika sice na první pohled tolik nepodléhá zubu času, ale i takové umyvadlo by si občas zasloužilo výměnu. Přejete-li si mít opravdu trendy koupelnu, měli byste udržovat moderní veškeré součásti, kam patří i sanitární keramika.

Nová koupelnová zrcadla tvoří gró každé koupelny

Náklady na koupelnová zrcadla nebývají nijak vysoké. Všechny koupelny, kde jsou hezká koupelnová zrcadla, získají slavnostnější ráz. Vycíděné zrcadlo dokáže proslunit každý probuzený den, nebo ho aspoň nezamračí. Díváme-li se ráno do nemoderního, zašlého, navíc do popraskaného zrcadla, přidá nám to na pohřební náladě bez ohledu na to, na koho jsme se v zrcadle koukli.

Zvolte si moderní vodovodní baterie

Co se týká sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Z nabídky baterií si proto můžete dlouho vybírat tu, jež vám bude pasovat a ještě skvěle zapadne do vaší koupelny. Nezapomínejte, že vodovodní baterie je dobrý přítel při podtržení nádhery vany či umyvadla, avšak zároveň dokáže konečný efekt zkazit.

S výběrem koupelnových dílů vám pomůžeme

Přes internet si dnes můžete koupit i vybavení do koupelny. Že nevěříte? Při navštívení stránek stránky internetového obchodu se o tom jednoduše přesvědčíte. Přehledné třídění zboží zaručí, že velmi snadno naleznete to, co by se vám zrovna hodilo.