Niché parfémy si kupuji pravidelně

29.05.2020

Mou obrovskou slabostí, jsou takzvané niché parfémy, které bych nakupovala téměř denně. Nejen z toho důvodu si ze mě valná část z mých rodinných příslušníků dělá legraci a zároveň mi vytýká, že jsem schopna za parfémy utratit takovou spoustu peněz. Jediný, kdo má pro mé nakupování parfémů pochopení je můj partner, který je rovněž jejich velkým milovníkem. Tudíž jsme se doslova a do písmene našli, jak se lidově říká. Často tak v našem nákupním košíku končí kromě specifických vůní pro muže a pro ženy také ty luxusní niché parfémy, které jsou zcela unisex, a tudíž je můžeme používat oba.

Niché parfémy
Niché parfémy

Niché parfémy specifických vůní

S partnerem a také s jeho sestrou, ze všeho nejvíce milujeme niché parfémy, které mají specifickou vůni. Nedávno nám tak padl do oka niché parfém s velmi jemnou, a přitom zcela vzrušující vůní, který nesl název AMANS. Jednalo se o unisex parfém, který voněl po rozmarýnu, pelargóniích, růžovém grepu a také po našem oblíbeném růžovém dřevě. Tento parfém je doslova a do písmene okouzlující a jsem si stoprocentně jista tím, že jeho flakón bude brzy prázdný, jelikož já ani partner bez jeho společnosti nikdy nevycházíme z domu.

Dárek, který potěší každou ženu

Takový dokonalý niché parfém je doslova dárkem k nezaplacení. Vždy, když jsem tedy sháněla dárek pro blízkou kamarádku či jinou osobu v mém životě, vsadila jsem právě na sílu niché parfémů. Velmi se mi jako dárek osvědčil zejména rovněž unisex parfém s názvem ORION, který má citrusovou vůní, která se snoubí s dřevitým aroma. Tento parfém je velmi jemný a zároveň, dalo by se říci, až pikantní. Pokud kolem vás projde někdo, kdo má tento parfém na sobě, rozhodně ucítíte jemnou vůni ananasu, černého rybízu a také jasmínu, který parfému dodává úžasnou jiskru a onu pikantnost. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla jeden takový parfém pořídit také mé mamince, která minulý měsíc oslavila své 50 narozeniny. K tomu všemu jsem jí ještě věnovala luxusní vonné svíčky, které jsou naprosto úchvatné. Dárkem byla naprosto unešená a prozradila mi, že od této chvíle u ní doma alespoň jeden niché parfém nikdy nebude chybět. Tyto drahé parfémy jsou sázkou na jistotu.