Originální autosamolepky nebo proužky na ráfky

12.03.2019

Hloubáte, jak by se dalo vaše auto nebo motorka odlišit od jiných vozidel? Výborným řešením jsou neotřelé autosamolepky, jež budou ozdobou vaší autokapoty, zkrášlí i jiná místa na vašem voze, jako třeba ráfky. Váš automobil tím získá neobvyklý vzhled, k tomu to nevyjde vůbec draho. Variabilní Barevné a černobílé samolepky na auto sluší všem karoseriím.

Nabídka originálních autosamolepek

Pozoruhodné autosamolepky a originální proužky na ráfky distribuuje obchod PŽ Design, v prodejně naleznete autosamolepky a proužky na ráfky za neuvěřitelně nízkou cenu. Můžete si tak zvolit polepy na boky, rozličné proužky na ráfky různorodého provedení, pozoruhodné rychlé pruhy, neobvyklá clonítka, hezké polepy na budíky, zvířecích motivů, rozmanité čínské znaky a ostatní témata. Na výběr máte z nekonečného množství výrobků.

Oblíbené samolepky na auto jsou zhotoveny z profesionálních samolepících fólií, řežou se na plotru. Avizované autosamolepky jsou značek Avery, 3M, či označení ORACAL, jež se pyšní skutečně dlouhou, pětiletou životností. K dispozici jsou autosamolepky s ještě delší životností. Je třeba konzultovat osobně výrobu takové autosamolepky s delší životností.

Jak se lepí samolepky na auto

Pokud máte vybrané odpovídající samolepky na auto, vyčistěte povrch auta a autosamolepky nalepte. Nabízené autosamolepky jsou velice trvanlivé, a tak je nezdevastuje ani déšť, ani prach, sluníčko, případně mráz. Pokud se vám námět samolepky na auto nebude zamlouvat, přirozeně že je můžete klidně vyměnit, neboť samolepky na auto se dají odstranit velice snadno.

Mimo samolepky na auto jsou v internetovém obchodě žádané také proužky na ráfky, uvedené proužky na ráfky pasují na veškeré typy kol, vyrábějí se v mnoha šířkách. Zakoupené proužky na ráfky můžou být prosté, fluorescentní nebo reflexní, avšach terno s nimi jistě uděláte.