Palivové dřevo štípané, volně sypané i rovnané na palety

07.02.2019

Firma Palivové dřevo Praha se zabývá výrobou a dodávkou palivového dřeva v Praze a okolí. Palivové dřevo vám s potěšením dovezeme v podobě polen o délce 23, 33 či 50 cm. Zájemcům o volně sypané palivové dřevo jej dovezeme vyrovnané na paletách nebo nákladním automobilem.

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Palivové dřevo zákazníkům dovezeme a vysypeme na konkrétní místo. Pokud objednávka zahrnuje i vyrovnání dřeva do dřevníku nebo kůlny, splníme i takovýto požadavek. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si 1,5 m dřeva. Oproti dřevu vyrovnaného v paletách, zahrnuje sypané palivové dřevo také třísky, které se výborně hodí na podpal. Palivové dřevo je vyrovnané na paletách o rozměrech 1 x 1 x 1 metr a dopravíme vám jej pomocí auta s hydraulickým zvedákem. Můžete si ale sjednat i vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Sháníte-li palivové dřevo metrové, pak si u nás můžete zakoupit polena o délce jeden m. Toto dřevo pro vás přichystáme ve štěpinách, nebo kulatině a dopravíme jej k vám domů nákladním vozem s kapacitou šest nebo dvanáct rovnaných m. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo pak obsahuje kuláče do dvaceti cm, kdy silnější kusy jsou rozštípnuté. Prodáváme také pytlované palivové dřevo tvrdé, ale také jehličnaté měkké určené na podpal. Toto dřevo mívá délku 25 centimetrů a přivezeme vám je v patnáctikilogramových pytlích.

Pořizujte palivové dřevo za dobrou cenu

Cena palivového dřeva se různí podle typu dodávaného materiálu. Nejlevnější je v našem případě měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté a bříza, buk a nejdráže zakoupíte tvrdé dřevo. Dřevo neštípané vás pak vyjde na méně peněz než palivové dřevo na paletách.