Penzion U Kulky, ubytování Kyjov

18.04.2019

Kyjov nabízí mnoho kulturních akcí a turistických památek, vč. nádherných přírodních scenérií, dobrého jídla a skvělého vína. Pro rok 2015 je pro návštěvníky jihomoravského města Kyjov připravena spousta zajímavých akcí.

Folklór, kultura, sport a ubytování Kyjov

Turisté zde mohou na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok přijít na chuť zdejší hudbě a tancům, poslechnout si cimbálovou muziku nebo si i zatančit, navštívit expozici hraček Hračky ze staré půdy či třeba výstavu věnovanou spisovateli Bohumilu Hrabalovi. Program zahrnuje rovněž populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří hledají pohodlné ubytování Kyjov v přátelské atmosféře, určitě doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za dobré jídlo, pití a pohostinnou atmosféru ručí penzion Kyjov "U Kulky" ležící v jádru Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, příjemné atmosféry skýtá rovněž skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Budete příjemně překvapeni rozumnými cenami, skvělou domácí stravou doplněnou o moučníky nebo opékaná, grilovaná a uzená masa.

Kyjov je obetkán cyklostezkami

Zastánci náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion stojí v centru Kyjova, takže si každý cyklista může vybrat dle náročnosti a délky stezku, která pro něj bude vyhovující. Za prozkoumání tak stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.