Pořiďte si kvalitní nábytek do své

04.08.2020

Firma Nábytek Lupínková se zaměřuje na prodej kvalitního designového nábytku už od poloviny 90. let. Nyní je ze společnosti Nábytek Lupínková prestižní značka spojená s kvalitou, jedinečností a cenovou dostupností. V rozsáhlé nabídce firmy najdete kromě jiného sedací soupravy, křesla, pohovky, sektorový a kancelářský nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, konferenční stolky i jídelní soupravy. Specialitou je nábytek na míru, který se lehce přizpůsobí každému klientovi.

 Sedací soupravy na míru
Sedací soupravy na míru

Kvalitní nábytek na míru Nábytek Lupínková pojímá veškeré kusy nábytku, na které si vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? S postelemi můžete nábytek do ložnice zkombinovat tak, aby se usínání a odpočívání staly nejpříjemnějšími činnostmi během dne. Stoly a židle jsou zpravidla vyrobené z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

K dispozici jsou u nás sedací soupravy na míru od nábytkářské společnosti PF Nábytek. Zájemce o české sedací soupravy na míru si z nabídky vybere takové, jež můžete přizpůsobovat a kombinovat libovolným způsobem. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběr skutečně kvalitního nábytku vám navíc zaručí to, že vydrží 10 až 20 let.

Výběr postelí a válend záleží pouze na klientovi, který má na výběr z množství rozmanitých materiálů a designů. Známé české nábytkářské firmy se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze libovolně potáhnout kůží, nebo látkou. Nábytek do ložnice od spol. BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Společnost Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, Gazel používá k výrobě postelí smrkové dřevo a společnost Maws se zabývá celočalouněnými postelemi.