Pořízení spodního prádla přes internet?

10.01.2019

Co se nákupů na internetu týká, řadí se lidé v ČR do aktivnější části nakupujících. Aby ne, když lze na internetu za výhodných podmínek koupit skoro všechno. Výjimkou není ani spodní prádlo. Pojďme se tedy nyní společně podívat na to, co vlastně představuje nákup spodního prádla na internetu.

Jak se pozná kvalita?

Hlavně se vyplatí nakupovat u ověřeného prodejce. Naopak nebývá dobré řídit se při výběru spodního prádla pouze cenou. Mnoho také dokážou vypovědět i www stránky internetového obchodu. Mimo jiné můžete také samozřejmě čerpat ze zkušeností dalších nakupujících.

Špatná velikost spodního prádla?

Většinou se obavy lidí pořizujících nejen spodní prádlo točí kolem toho, že vyberou špatnou velikost, protože si prádlo prostě nemohou před nákupem vyzkoušet. Tyto obavy nejsou nemístné, ale obchodníci toto berou na vědomí a na stranu nakupujících se kloní i nový občanský zákoník. V souladu s jeho ustanoveními umožňují poctiví prodejci nakupujícím odstoupit od kupní smlouvy uzavřené přes internet v případě, že jim spodní prádlo nebo třeba plavky či pyžamo není, anebo z jakéhokoliv dalšího důvodu i bez důvodu, a to během prvních čtrnácti dní od převzetí zboží. I přestože toto pravidlo prodejci nevidí rádi, prodejci oblečení pro něj mají pochopení. Tento fakt může sloužit i jako argument, který zákazníka přesvědčí k uskutečnění nákupu.

Vybírejte na Pradlo

Jedním z prodejců, který v tomto ohledu vychází nakupujícím vstříc, je Pradlo. K nákupu zde vás zcela jistě přesvědčí snadná výměna zboží i poměrně široká nabídka spodního prádla. E-shop však nezapomíná ani na plavky nebo pyžama. Dlouholetá praxe v oboru a mnoho spokojených zákazníků jsou pak důkazem, že jste tedy dobře.