Pro použité náhradní díly si přijeďte do autovrakoviště Citroen

12.03.2019

V e-shopu vrakoviště Citroen pořídíte všelijaké nové a použité díly Citroen za bezkonkurenční cenu. Vozy Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, auta C3 Picasso, vozy XSARA, CA Grand Picasso, značková auta Citroen XSARA PICASSO, NEMO, 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Citroen Visa, Xantia, Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, ale i auta Citroen Jumper vybavíme chybějícími autodíly, jež potřebujete. Na webu vrakoviště Citroen, jenž je srozumitelný pro každého zájemce, najdete například díly karosérie, ale i skupiny jako převodovky, motory, díly interiéru, díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro vozy Citroen, podskupiny elektro součásti, chlazení, klima, topení. Máme i pneumatiky, disky, tažná zařízení i sady nářadí. Všechny použité díly Citroen jsou funkční, jsou prodávány se záruční lhůtou 14 dní na přezkoušení.

Jestliže sháníte konkrétní použité díly Citroen, nezapomeňte dopodrobna vypsat veškeré technické údaje vašeho vozu. Jakákoli technická specifikace sháněné součástky zjednoduší váš nákup. Je potřeba charakterizovat typ vozu, obsah, VIN, datum vyrobení, typ paliva, zároveň nezapomeňte na kontaktní údaje. Při výběru potřebných dílů v internetovém obchodě a objednávce vrakoviště Citroen zajistí dopravu do dvou pracovních dnů. Za dopravu po Praze fakturujeme sto padesát korun, zásilky menších rozměrů jsou v rámci celé České republiky za stejnou cenu. Doprava zásilek větších rozměrů (nad jeden kilogram) je účtována v řádech stokorun dle sazebníku přepravních služeb. Možnosti přepravy, včetně ceny za dopravu, najdete na webu vrakoviště Citroen.

Báječné vrakoviště Citroen se koncentruje na použité díly Citroen, jejich prodej a výkup, zařídí i on-line výkup havarovaných aut. Můžete využít telefonického kontaktu, případně využijte kontaktní formulář, vrakoviště Citroen si s vaším havarovaným autem poradí. Dokážeme vám vrak ocenit, a díky tomu se výrazně sníží cena vámi kupovaného nového vozidla. Náš výkup havarovaných aut je naprosto bezkonkurenční.