Prodej stavebních strojů jede naplno

31.05.2020

Vzhledem k masivní výstavbě, která aktuálně vládne ve všech větších městech a jejich satelitech, jede prodej stavebních strojů a techniky na plné obrátky. Pokud máte v plánu pustit se svépomocí do stavby rodinného domu či chalupy, zvažte, zda si vše potřebné budete kupovat, pronajímat, nebo jen půjčovat.

Stavební stroje
Stavební stroje

Prodej stavebních strojů

Manuálně zručný stavař s patřičnými dovednostmi se spolu s neméně šikovnými pomocníky a kusem odvahy rozhodně nemusí obávat komplikací, které sebou stavba nese. Služeb profesionální stavební firmy, která si vše řádně naúčtuje by v takovém případě bylo zbytečné vyhazování peněz. Druhou otázkou jsou ovšem stavební mechanismy a náčiní. Ať už budete shánět vibrační techniku, univerzální dokončovací stroje nebo nakladače, vyhledejte prodej stavebních strojů.

Když vás koupě neosloví

Koupě stavebních mechanismů představuje velkou položku, kterou ovšem můžete značně eliminovat. Většina firem, které zajišťují jejich prodej, nabízí také bazar. V něm pořídíte veškeré vybavení za výrazně nižší ceny. Bazarová nabídka přitom nijak nezaostává za nabídkou nové techniky. V mnoha případech je často ještě širší. Stroje jsou přitom prověřené a ve 100% technickém stavu, na který dohlíží odpovědní pracovníci. Dobrou správou je také to, že po dokončení stavby od vás tyto firmy stroje opět vykoupí, takže se vám část vynaložených prostředků vrátí zpět.

Ani nové ani bazar? Půjčovna to jistí

Pokud nejste ochotní investovat ani za bazarové ceny, pak využijte půjčovnu. Výběr mechanismů a nářadí k zapůjčení je opravdu široký. Půjčovny stavebních strojů nabízí vše - od drobných pomocníků, až po těžké stavební mechanismy. Zapůjčené vybavení firma přiveze i nastaví, v případě potřeby zajistí servis na místě. Stačí se jen domluvit na ceně a termínu.

V případě, že vám bude chybět na pořízení stavebního vybavení a techniky hotovost neváhejte využít nabídky finančních partnerů jednotlivých prodejních a bazarových.