Prostorová dezinfekce ochrání vaše zaměstnance a klienty před bakteriemi a viry

09.12.2020

Po rozšíření COVID-19 je důležitější než kdy jindy provést dezinfekci a důkladné vyčištění vašeho pracoviště. Jak jsme viděli v posledních měsících, virus se může šířit rychle a snadno, takže je důležité, abyste jako odpovědný vlastník firmy udělali vše, co je ve vašich silách, abyste ujistili své zaměstnance a zákazníky, že přijímáte nezbytná opatření k zajištění jejich zdraví a bezpečnost. Prostorová dezinfekce je v tomto případě nutností

Prostorová dezinfekce
Prostorová dezinfekce

Proč využít profesionální dezinfekce prostor

Samozřejmě, můžete se do dezinfekce prostor pustit svépomocí, ale nikdy nedosáhnete takové účinnosti a spolehlivosti. Bakterie a viry se totiž dostanou do těch nejzazších spár a prostorů, kam se jen tak ručně nedostanete. Jsou také ve vzduchu, na textiliích - jednoduše všude kolem nás. Proto je tak důležitá prostorová dezinfekce. Dezinfekce prostor Praha využívá speciálních mobilních čisticích jednotek, které zajistí plošnou dezinfekci za pár minut.

Důležitost důkladné dezinfekce

Důkladné čištění a dezinfekce kancelářské nebo komerční budovy vyžaduje znalost současných hygienických konceptů a pozornost v oblastech, které jsou běžně přehlíženy. Proto mají profesionální úklidové společnosti velké výhody, pokud jde o čištění a dezinfekci koronaviry. Profesionální dezinfekce povrchů jsou prospěšné v mnoha ohledech.

Profesionální dezinfekce ušetří čas i práci

Majitelé zařízení, kteří uzavírají smlouvy s úklidovou společností, mají více času soustředit se na své podnikání než trávit každý týden hodiny úklidovými pracemi. Všechny předměty, se kterými zacházejí zaměstnanci, včetně spínačů světla, koupelnového vybavení, desek a klik dveří, jsou důkladně vyčištěny a dezinfikovány výkonnými, ale bezpečnými čisticími řešeními.

Odborníci na čištění používají bezpečná čisticí řešení, která jsou účinná při deaktivaci bakterií a virů.