Půjčovna lešení Kladno: Využijte pronájem rámového lešení

25.02.2022

Půjčovna lešení Kladno nabízí pronájem lešení včetně montáže a demontáže v celém Středočeském kraji. Pokud tedy plánujete práce na domech či podobných objektech, neváhejte využít jejich služeb. Samozřejmostí je kvalita a spolehlivost pro vaši spokojenost a bezpečnost.

Rámové lešení

Půjčovna lešení Kladno nabízí k pronájmu pracovní a ochranné lešení BOSTA 70. Je široké 70 centimetrů skupiny 3, se zatížením plošiny 2 kN/m2. Tvoří ho robustní stavební díly - žárově zinkovaná ocel nebo hliník a dřevo chráněné proti hnilobě, to navíc podléhá trvalé kontrole při výrobě. Pro pronájem lešení Kladno nabízí skvělé možnosti, neváhejte si pronajmout bezpečné lešení pro rekonstrukce objektů a další práce.

Montáž a demontáž

Pronájem lešení není jedinou službou, kterou můžete využít. Půjčovna totiž zároveň nabízí také montáž a demontáž. Všechny systémové díly lešení BOSTA 70 jsou jasné a funkční, jejich sestavení tak není složité. Díky precizním spojům není možné lešení postavit nakřivo. montáž je tak rychlá a správná, zvládne ji přitom jeden pracovník. Pro přehled o ceně je dostupný ceník pronájmu lešení, pro přesnou cenovou kalkulaci jsou pak nutné fotografie a rozměry, či případně zaměření technikem na místě stavby.

Různé využití

Lešení BOSTA 70 se hodí zejména pro rekonstrukce objektů, malířské, obkladačské a zateplovací práce. Využití najde při práci nejen na rodinných domech a komerčních objektech. Na výběr je z různých podlážek v různých délkách a vertikálního rámu o různých výškách. Lešení lze tak snadno přizpůsobit různým tvarům terénu a fasád všech typů domů. Využijete ho pro venkovní i vnitřní práce, jednoduše se hodí pro každou situaci.

Pronájem lešení je praktickým způsobem, jak získat potřebné vybavení na dobu stavby. Neváhejte proto a využijte služeb půjčovny.