Půjčovna stavebních strojů vám pomůže v každé situaci

12.10.2020

Pustili jste do stavby či rekonstrukce a nemáte po ruce dostatečné technické vybavení? Hlavu si s tím příliš lámat nemusíte a nevyhnutelně ani nepotřebujete platit drahou firmu, či pořizovat vybavení za velké peníze. Jediné, co musíte mít, je odborná zdatnost k obsluze těžkého vozového parku. Vše ostatní vyřeší půjčovna stavebních strojů.

Půjčovna stavebních strojů
Půjčovna stavebních strojů

Koupě, nebo radši pronájem?

To je otázka, kterou byste měli primárně řešit, pokud se do stavby chystáte třeba jednorázově svépomocí. V takovém případě se koupě nového vybavení, jenž v mnoha případech počítá na desetitisíce, nejeví právě ekonomicky výhodná. Zvlášť, když je možnost si vše zapůjčit, a to na tak dlouho, jak budete potřebovat. Vybranou techniku obdržíte ve spolehlivém a funkčním stavu, se zaškolením a veškerou související dokumentací.

Stoprocentní stav mechanismů i servis

Každá půjčovna stavebních strojů si zakládá především na perfektním technickém stavu stavební techniky a vybavení. Na to dohlížejí kompetentní pracovníci pravidelnými servisními kontrolami. V momentě, kdy se domluvíte na konkrétnostech včetně doby pronájmu a ceny, se o vše další postará dodavatelská firma. Servis však poskytují v průběhu celé doby pronájmu, což znamená, že pokud vás potkají nečekané technické problémy, zajistí nápravu proškolenými techniky přímo na místě. Odpadá tak komplikované hledání alternativních mechanismů.

Cena závisí na výběru techniky

Cena pronájmu stavebních mechanismů se pochopitelně odvíjí především od typu techniky, kterou si budete půjčovat. Druhým ukazatelem, jenž rozhodne o její výši, je délka zápůjčky. Některé položky mají svou cenu přesně danou, u jiných je cena individuální v závislosti na trvání pronájmu, či četnosti půjčení.

Veškeré stavební mechanismy jsou finančně velice nákladní, pronájem se mnohdy vyplatí víc. Spočítejte si proto, která cesta bude výhodná pro vás.