Rekonstrukce bytu je ideální příležitostí pro rekonstrukci kuchyně

28.06.2021

Určitě se mezi vámi nachází mnoho hospodyněk, které sní o vaření v prostorné a nové kuchyni. Jenomže pokud žijete v nepříliš velkém bytě v panelovém domě, není rekonstrukce kuchyně žádná legrace. Ideální příležitostí k reorganizací vaší domácnosti je přitom rekonstrukce bytu provedená od specializované společnosti. Rekonstrukce bytu na klíč provádí profesionální řemeslníci, na jejichž práci je radost pohledět.

Co obnáší rekonstrukce bytu?

Rekonstrukce bytu provedená specializovanou firmou zřídkakdy trvá déle než 7 až 8 týdnů. Za takto krátkou dobu zvládnou zkušení řemeslníci například vybourat bytové jádro. Rekonstrukce dále pokračuje instalací nových rozvodů a zednickými i malířskými pracemi. Samozřejmostí jsou kompletační práce a pečlivý úklid, protože si renomovaná společnost zakládá na spokojenosti každého zákazníka. Nedílnou součástí prakticky každé rekonstrukce Brno je také rekonstrukce kuchyně.

Jak probíhá rekonstrukce kuchyně?

Rekonstrukce bytu a kuchyně probíhají technologicky takřka stejně. První fázi představuje prohlídka konkrétní kuchyně a zpracování designérského návrhu podle vašich přání a představ. Dále s architektem vyberete všechny materiály a pochopitelně také vestavěné spotřebiče a některé další vybavení. Po ujasnění cenové nabídky a podpisu smlouvy o dílo se řemeslníci pouští do výroby kuchyňské linky. Zároveň s tím probíhají v bytě hrubé bourací práce.

Jak dlouho bude rekonstrukce kuchyně trvat?

Rekonstrukce kuchyně se pyšní nejenom profesionální realizací všech stavebních prací, ale také krátkou dobou realizace. Stejně jako u rekonstrukce jádra Brno je i dodací lhůta kuchyňské linky velmi příznivá. Od profesionálního návrhu po pečlivý a precizní úklid zpravidla neuběhnou více než 3 týdny, což je obdivuhodné. V této lhůtě jsou nejenom veškeré montážní práce, ale také finální úklid kuchyně a seznámení se s novými spotřebiči. Ještě před předáním hotové stavby se projektanti ujistí, že je ve vašem novém království všechno v pořádku.

Chcete-li novou kuchyň, pak budete jenom těžko hledat lepší příležitost než je celková rekonstrukce bytu Brno. Neváhejte ani vteřinu a obraťte se na renomovanou stavební společnost.